Archief 2012-2013

1ste Ploeg
Beloften B
Beloften A
U19 Juniors
U17 Scholieren

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica

2012-2013 - U17 Scholieren: Ploegfoto


Klik op de foto om te vergroten




U17 Scholieren: Trainer & afgevaardigde(n)


Trainer: Patrick Pouliart
tel: 0478/17 92 67
e-mail: spbpp@hotmail.be


Afgevaardigde : Chris Stassijns replica cartier
tel: 0474504445
e-mail: staske64@hotmail.com


2012-2013 - U17 Scholieren: Spelers


Boonen Joren 17/02/1997
Bourgeois Brent 01/04/1998
BresseleersBen 28/08/1998
BresseleersNick 19/08/1997
Contryn Arnout 03/12/1996
Dalemans Brent 04/07/1997
De Nil Bavo 26/08/1998
Everaert Livio 11/05/1997
Laenens Robin 22/06/1996
Linders Thomas 26/09/1996
Linders Vincent 26/09/1996
Mannaert Quinten 18/09/1996
Moortgat Vincent 15/05/1998
Roelants Edwin 15/02/1997
Seghers Cyrill 30/12/1996
Stassijns Robin 22/04/1997
SteenhuyzenDylano24/03/1997
Van Cauwenberge Hendrik 26/02/1997
Van Damme Bob 19/03/1997
Van Den BremptJonathan 04/03/1997
Van Poucke Lenny 22/09/1997


2012-2013 - U17 Scholieren: Klassement


Reeks O-VL gewestelijke F

Plaats Clubnaam M W G V + - S Ptn
1 RAPIDE CLUB LEBBEKE 24 21 2 1 139 18 121 65
2 TK.MELDERT 24 21 1 2 150 21 129 64
3 BAASRODE 24 18 0 6 111 31 80 54
4 LEDE 24 14 2 8 85 41 44 44
5 BAARDEGEM 24 14 1 9 66 55 11 43
6 BERLARE 24 12 1 11 82 67 15 37
7 SKV.OVERMERE 25 10 5 10 69 67 2 35
8 SMETLEDE 25 11 0 14 50 102 -52 33
9 ROBUR 24 9 3 12 67 63 4 30
10 SPARTA24 8 4 12 57 72 -15 28
11 OUDEGEM 24 6 4 14 37 75 -38 22
12 VLIERZELE 24 6 3 15 45 106 -61 21
13 HERDERSEM 24 3 1 20 35 105 -70 10
14 EDEBOYS 24 2 1 21 23 193 -170 7



2012-2013 - U17 Scholieren: Kalender & uitslagen


Reeks O-VL gewestelijke F

01-09-2012 15:00 RAPIDE LEBBEKE SPARTA4 - 0
08-09-2012 11:00 SPARTA SKV.OVERMERE 2 - 2
15-09-2012 15:15 EDEBOYS SPARTA1 - 5
22-09-2012 13:00 HEIKANT SPARTA1 - 1 oefen
29-09-2012 13:00 TK.MELDERT SPARTA8 - 1
06-10-2012 11:00 SPARTA HERDERSEM 3 - 2
13-10-2012 14:30 LEDE SPARTA3 - 1
20-10-2012 11:00 SPARTA OUDEGEM 3 - 0
24-10-2012 19:00 SPARTA WOLVERTEM U16nat 2 - 4 oefen
27-10-2012 13:00 VLIERZELE SPARTA2 - 4
03-11-2012 11:00 SPARTA BAARDEGEM 1 - 1
10-11-2012 09:30 ROBUR SPARTA3 - 2
17-11-2012 11:00 SPARTA BAASRODE 5 - 2
01-12-2012 12:30 BERLARE SPARTA5 - 2
08-12-2012 11:00 SPARTA SMETLEDE AFG 5/1/2013
15-12-2012 11:00 SPARTA RAPIDE CLUB LEBBEKE 0 - 8
22-12-2012 15:00 SKV.OVERMERE SPARTA1 - 1
05-01-2013 14:30 SPARTA SMETLEDE 4 - 5
12-01-2013 11:00 SPARTA EDEBOYS 8 - 2
26-01-2013 11:00 SPARTA TK.MELDERT AFG 9/3/2013
02-02-2013 15:00 HERDERSEM SPARTA AFG
16-02-2013 11:00 SPARTA LEDE 1 - 3
23-02-2013 13:00 OUDEGEM SPARTA1 - 2
02-03-2013 11:00 SPARTA VLIERZELE 3 - 4
09-03-2013 11:00 SPARTA TK.MELDERT 1 - 3
16-03-2013 11:15 BAARDEGEM SPARTA AFG
23-03-2013 11:00 SPARTA ROBUR 5 - 2
06-04-2013 15:00 BAASRODE SPARTA5 - 0 FF
20-04-2013 11:00 SPARTA BERLARE 2 - 2
27-04-2013 12:30 SMETLEDE SPARTA3 - 1


Tornooien U17 Scholieren





25/8/2012: KVK Hingene


Adres: Groenstraat; 2880 HINGENE

09u55 SPARTA HWE (Wintam)
11u45 SPARTA Tielrode

wedstrijdduur: 2 x 20 min.


1/4/2013: Exc. Puurs


Adres: Kerkhofstraat 1A, 2870 Puurs

10u15 SPARTA Schelle
11u30 Wilrijk SPARTA
14u30 wedstrijden plaatsen 5 t.e.m. 10
15u45 wedstrijden plaatsen 1 t.e.m. 4

wedstrijdduur: 2 x 20 min


3/5/2013: SK Steenhuffel


Adres: Terreinen