relojes replicas

Archief 2011-2012

1ste Ploeg
Beloften A
Beloften B
Dames
U17 Scholieren
U15 Knapen
U11 Preminiemen
U10 Preminiemen
U8 Duiveltjes

Spelersvoorstelling 1ste Ploeg
Sparta jeugdtornooi
Persberichten

Pasta Sparta eetfestijn
Mosselfestijn
Kerstfeest

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica

Beloften B


Klik op de foto om te vergroten




2011-2012 - Spelerskern: Beloften B

replica panerai

Boeykens Dylan 16/02/1993
Dalemans Jonas 07/02/1994
De Kerpel Matthias
De Vlieger Stef 13/07/1994
Landerloo Angelo 20/03/1993
Leclere Julien 12/11/1994
Mannaert Robbe 27/03/1993
Moyson Jordi 23/11/1994
Ots Maarten 24/05/1993
Rombouts Gilles 01/04/1993
Sabels Jamie 15/06/1993
Tilley Arno 08/04/1994
Van De Voorde Vito
Van Steen Michiel 02/10/1994


Beloften B: Trainer & afgevaardigde(n)


Klik op de foto's voor de individuele fiches


Trainer


Van Sande Gunther
0476/20.42.21
gunthervansande@hotmail.com




Afgevaardigden


Ivens Viviane
Verfaillie Roger
0474/71.85.17
0475/82.32.35
vivke014@gmail.com
roger.verfaillie@telenet.be



Beloften B: Klassement


Reeks O-VL 2 RESERVE L

Plaats Clubnaam M W G V + - S Ptn
1 OUDEGEM 27 24 1 2 157 26 131 73
2 DOGGEN 26 23 0 3 101 35 66 69
3 HERDERSEM 26 17 2 7 76 49 27 53
4 EREMBODEGEM A 26 16 4 6 71 47 24 52
5 WICHELEN 27 15 1 11 76 60 16 46
6 KV.ST.GILLIS A 25 12 2 11 54 58 -4 38
7 HOFSTADE 26 11 2 13 67 57 10 35
8 BAARDEGEM A 26 9 8 9 50 61 -11 35
9 SERSK.-SCHELLEB. B 26 9 6 11 37 45 -8 33
10 NIEUWERKERKEN 26 9 4 13 48 73 -25 31
11 WIEZE 25 6 3 16 49 98 -49 21
12 SCHOONAARDE B 26 6 2 18 47 95 -48 20
13 GIJZEGEM-AALST 25 5 5 15 41 87 -46 20
14 SPARTA26 5 4 17 37 80 -43 19
15 MERE B 25 4 2 19 40 80 -40 14



2011-2012 - Beloften B: Kalender & uitslagen


Reeks O-VL 2 RESERVE L

03/09/2011 15:00 SPARTA WICHELEN 1 - 5
10/09/2011 14:00 HOFSTADE SPARTA 7 - 1
17/09/2011 15:00 SPARTA KV.ST.GILLIS A 0 - 4
24/09/2011 15:00 NIEUWERKERKEN SPARTA 1 - 1
01/10/2011 15:00 SPARTA SERSK.-SCHELLEB. B 1 - 0
08/10/2011 13:30 SPARTA WIEZE 2 - 4
15/10/2011 15:00 SPARTA EREMBODEGEM A 5 - 0
22/10/2011 15:00 OUDEGEM SPARTA 7 - 0
29/10/2011 15:00 SPARTA DOGGEN 0 - 3
05/11/2011 14:30 S.MOORSEL SPARTA 7 - 0
12/11/2011 14:30 SCHOONAARDE B SPARTA 2 - 0
19/11/2011 14:30 SPARTA GIJZEGEM-AALST 0 - 3
26/11/2011 12:30 MERE B SPARTA 2 - 1
03/12/2011 14:30 SPARTA HERDERSEM 0 - 3
10/12/2011 14:30 BAARDEGEM A SPARTA 5 - 0 FF
17/12/2011 14:00 WICHELEN SPARTA AFG 18/02/2012
07/01/2012 14:30 SPARTA HOFSTADE AFG 10/03/2012
14/01/2012 15:00 KV.ST.GILLIS A SPARTA 0 - 5 FF
21/01/2012 15:00 SPARTA NIEUWERKERKEN 5 - 0 FF
27/01/2012 20:00 SERSK.-SCHELLEB. B SPARTA 3 - 0
04/02/2012 14:00 WIEZE SPARTA AFG
11/02/2012 15:00 EREMBODEGEM A SPARTA AFG
18/02/2011 14:30 WICHELEN SPARTA 3 - 1
25/02/2012 15:00 SPARTA OUDEGEM 3 - 13
03/03/2012 15:00 DOGGEN SPARTA 5 - 1
10/03/2012 15:00 SPARTA HOFSTADE 2 - 1
17/03/2012 15:00 SPARTA S.MOORSEL 5 - 0 FF
24/03/2012 15:00 SPARTA SCHOONAARDE B 2 - 3
31/03/2012 15:00 GIJZEGEM-AALST SPARTA 3 - 3
14/04/2012 15:00 SPARTA MERE B 2 - 4
21/04/2012 15:00 HERDERSEM SPARTA 1 - 1
28/04/2012 15:00 SPARTA BAARDEGEM A 0 - 0



2011-2012 Beloften B: Gele & rode kaarten


aangepast op 26/3

LANDERLOO ANGELO 10/03 + =