relojes replicas

Archief 2011-2012

1ste Ploeg
Beloften A
Beloften B
Dames
U17 Scholieren
U15 Knapen
U11 Preminiemen
U10 Preminiemen
U8 Duiveltjes

Spelersvoorstelling 1ste Ploeg
Sparta jeugdtornooi
Persberichten

Pasta Sparta eetfestijn
Mosselfestijn
Kerstfeest

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica

2011-2012 - U15 Knapen: Ploegfoto


Klik op de foto om te vergroten




2011-2012 - U15 Knapen: Trainer & afgevaardigde(n)

replica horloges rolex datejust
Trainer : Erik Van Belle
tel: 0486/77 60 45
e-mail: erik.vanbelle@telenet.be


Afgevaardigde: Jurgen De Vis
tel: 0478/66 82 58
e-mail: devisjurgen@gmail.com


2011-2012 - U15 Knapen: Spelers


Bourgeois Brent
Bresseleers Ben 28/08/1998
Bresseleers Nick 19/08/1997
Callaert Joren 02/05/1998
Dalemans Brent 04/07/1997
De Nil Bavo 26/08/1998
Goossens Fien 14/04/1996
Moortgat Vincent 15/05/1998
Peeleman Thibo 12/11/1999
Roelants Edwin 15/02/1997
Seghers Cyrill 30/12/1996
Steenhuyse Dylano 24/03/1997
Van Damme Bob 19/03/1997
Van De Velde Rune
Van Poucke Lenny 22/09/1997
Van Riet Stijn 19/06/1997


U15 Knapen: Klassement KBVB

relojes de imitacion
Reeks O-VL gewestelijke I

Plaats Clubnaam M W V G + - S Ptn
1 BOSDAM BEVEREN B 26 23 2 1 201 17 184 71
2 WAASLAND-BEVEREN 26 21 2 3 139 31 108 65
3 GREMBERGEN 26 20 1 5 195 46 149 61
4 SINAAI A 27 18 2 7 88 45 43 56
5 HEIKANT 26 17 3 6 112 38 74 54
6 BAZEL B 26 14 4 8 92 69 23 46
7 SPARTA 26 14 2 10 80 65 15 44
8 DAKNAM C 26 13 4 9 96 70 26 43
9 ROBUR 26 13 0 13 71 62 9 39
10 TIELRODE A 26 8 1 17 51 107 -56 25
11 OUDEGEM 27 7 3 17 81 116 -35 24
12 BAARDEGEM B 26 6 1 19 46 149 -103 19
13 SVH.WAASMUNSTER A 26 5 0 21 32 142 -110 15
14 VK.HAMME 26 4 1 21 44 156 -112 13
15 SP.WAASMUNSTER 26 0 0 26 15 230 -215 0


2011-2012 - U15 Knapen: Kalender & uitslagen


Reeks O-VL gewestelijke I

03/09/2011 10:00 SPARTA BAASRODE AMC
10/09/2011 11:00 SINAAI A SPARTA1 - 2 -> 5-0 (*)
17/09/2011 10:00 SPARTA OUDEGEM 4 - 2
24/09/2011 12:30 SVH.WAASMUNSTER A SPARTA1 - 2
01/10/2011 10:00 SPARTA BAZEL B 3 - 3
08/10/2011 09:30 WAASLAND-BEVEREN SPARTA2 - 2
15/10/2011 10:00 SPARTA GREMBERGEN 1 - 4
22/10/2011 13:15 DAKNAM C SPARTA7 - 2
29/10/2011 10:00 SPARTA VK.HAMME 9 - 0
05/11/2011 12:30 TIELRODE A SPARTA 1 - 5
12/11/2011 10:00 SPARTA BOSDAM BEVEREN B 0 - 6
19/11/2011 10:00 BAARDEGEM B SPARTA1 - 7
26/11/2011 14:30 HEIKANT SPARTA3 - 2
03/12/2011 10:00 SPARTA ROBUR 0 - 3
10/12/2011 13:00 SP.WAASMUNSTER SPARTA1 - 5
17/12/2011 12:30 BAASRODE SPARTA AMC
07/01/2012 10:00 SPARTA SINAAI A AFG 10/03/2012
14/01/2012 13:00 OUDEGEM SPARTA2 - 3 foto's
21/01/2012 10:00 SPARTA SVH.WAASMUNSTER A 6 - 0
29/01/2012 10:00 BAZEL B SPARTA2 - 4
04/02/2012 10:00 SPARTA WAASLAND-BEVEREN AFG
11/02/2012 15:30 GREMBERGEN SPARTAAFG
26/02/2012 10:00 SPARTA DAKNAM C 2 - 4
03/03/2012 15:00 VK.HAMME SPARTA2 - 3
10/03/2012 10:00 SPARTA SINAAI A 3 - 0
17/03/2012 10:00 SPARTA TIELRODE A 1 - 3
24/03/2012 10:00 BOSDAM BEVEREN B SPARTA7 - 1
31/03/2012 10:00 SPARTA BAARDEGEM B 5 - 0
14/04/2012 10:00 SPARTA HEIKANT 0 - 2
21/04/2012 14:30 ROBUR SPARTA3 - 4
28/04/2012 10:00 SPARTA SP.WAASMUNSTER 6 - 1

(*) 5 - 0 FF t.g.v. ontbr. ident. kaart
AMC = algemeen forfait tegenstrever


Tornooien U15 Knapen


2/1/2012: Indoortornooi SK Londerzeel


Adres:
gemeentelijke sporthal
Lijsterstraat
Londerzeel

14u45 KSK. Kampenhout SPARTA
15u30 SK. Londerzeel B SPARTA
16u30 SPARTA KFC. Strombeek B
17u15 SPARTA Tempo Overijse
18u00 SPARTA KVC. Itna Itterbeek
18u30 wedstrijden voor plaatsen 9 t.e.m. 12
18u45 wedstrijden voor plaatsen 5 t.e.m. 8
19u00 wedstrijden voor plaatsen 1 t.e.m. 4

wedstrijden van 5 tegen 5 (1 keeper + 4 veldspelers)
wedstrijdduur: 12 min.


5/5/2012: SINT-JOZEF LONDERZEEL


Adres:
Stuikberg
1840 Londerzeel (St-Jozef)

Reekswedstrijden:
14u00 SPARTA E. Zele
14u30 Hombeek SPARTA
15u30 St-Jozef Londerz. SPARTA

Finales
16u30 plaatsen 5 t.e.m. 8
17u00 plaatsen 3 en 4
17u20 plaatsen 1 en 2

alle wedstrijden duren 1 x 20 min.
Prijsuitreiking om 18u00


17/5: SPARTA JEUGDTORNOOI 2012


Wedstrijdschema:


De U15 van Sparta wonnen het eigen Sparta-tornooi