relojes replicas

Archief 2011-2012

1ste Ploeg
Beloften A
Beloften B
Dames
U17 Scholieren
U15 Knapen
U11 Preminiemen
U10 Preminiemen
U8 Duiveltjes

Spelersvoorstelling 1ste Ploeg
Sparta jeugdtornooi
Persberichten

Pasta Sparta eetfestijn
Mosselfestijn
Kerstfeest

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica
cartier replica

2011-2012 - U11 Preminiemen: Ploegfoto


Klik op de foto om te vergroten




U11 Preminiemen: Trainer & afgevaardigde(n)

replica horloges rolex daytona
Trainer : Franky Moens
tel: 0474/261187
e-mail: franky1966@live.be


Afgevaardigde: De Hauwere Vicky
tel: 0478/63 50 99
e-mail: vicky.dehauwere@skynet.be


2011-2012 - U11 Preminiemen: Spelers


Bosteels Vincent 18/10/2001
De Smedt Jenthe 01/01/2001
Luypaert Lander 31/10/2001
Suys Toby 18/01/2001
Van Belle Brent 01/03/2001
Van Den Brempt Mattias 23/01/2001
Van den Broeck Ruben 15/12/2001
Van Droogenbroeck Ritchie 30/08/2001
Van Kerckhove Owen 22/03/2001
repliche orologi

2011-2012 - U11 Preminiemen: Kalender & uitslagen


Reeks O-VL gewestelijke G

03/09/2011 10:00 SPARTA WINNIK 3 - 4
10/09/2011 10:30 BERLARE SPARTA9 - 1
17/09/2011 10:00 SPARTA S.MOORSEL AMC
24/09/2011 13:30 BAARDEGEM SPARTA0 - 10
01/10/2011 10:00 SPARTA HOFSTADE 3 - 4
08/10/2011 12:30 RANGERS OPDORP SPARTA7 - 4
15/10/2011 10:00 SPARTA RAPIDE CLUB LEBBEKE A 2 - 6
22/10/2011 11:00 GREMBERGEN SPARTA9 - 1
29/10/2011 12:30 SPARTA KV.ST.GILLIS AMC
27/10/2011 18:15 SPARTA VB MELDERT oefen
05/11/2011 11:00 BAASRODE SPARTA 2 - 10
12/11/2011 10:00 SPARTA HERDERSEM 5 - 6
19/11/2011 10:30 OUDEGEM SPARTA 9 - 6
26/11/2011 12:00 VK.HAMME SPARTA5 - 4
03/12/2011 10:00 SPARTA HAMME-ZOGGE 3 - 2
10/12/2011 10:45 SCHOONAARDE SPARTA5 - 2
17/12/2011 11:15 WINNIK SPARTAAFG 18/02/2012
07/01/2012 10:00 SPARTA BERLARE AFG 10/03/2012
13/01/2012 18:00 SPARTA OPPUURS oefen
14/01/2012 12:30 S.MOORSEL SPARTA AMC
21/01/2012 10:00 SPARTA BAARDEGEM 2 - 2
28/01/2012 10:00 HOFSTADE SPARTA4 - 6
04/02/2012 10:00 SPARTA RANGERS OPDORP AFG
11/02/2012 11:00 RAPIDE CLUB LEBBEKE A SPARTAAFG
18/02/2011 11:15 WINNIK SPARTA verpl
25/02/2012 10:00 SPARTA GREMBERGEN 1 - 6
03/03/2012 13:00 KV.ST.GILLIS SPARTA AMC
10/03/2012 10:00 SPARTA BERLARE 4 - 2
17/03/2012 10:00 SPARTA BAASRODE 4 - 2
24/03/2012 11:00 HERDERSEM SPARTAverpl
31/03/2012 10:00 SPARTA OUDEGEM 5 - 0 FF
14/04/2012 10:00 SPARTA VK.HAMME 1 - 6
21/04/2012 11:15 HAMME-ZOGGE SPARTA1 - 5
28/04/2012 10:00 SPARTA SCHOONAARDE 2 - 9


AMC = algemeen forfait tegenstrever


Tornooien U11 Preminiemen


27/8/2011: FC RAMSDONK


Adres: Berkenstraat
1880 Ramsdonk

Schiftingen:
16u30 SPARTA FC Oppuurs
17u00 FC Ramsdonk SPARTA
Wedstrijdduur: 2 x 10 min. + 3 penalties

Finales:
17u30 plaatsen 3 tot 6
18u00 plaatsen 1 en 2
Wedstrijdduur: 2 x 10 min.
Prijsuitreiking na elke finalewedstrijd


29/4/2012: SINT-AMANDS


Adres: Sportlaan, 2890 Sint-Amands.
(achter de gemeentelijke sporthal)

Schiftingen:
14u00 SPARTA SK HEFFEN
14u30 RUPEL-BOOM SPARTA

Tussenwedstrijden:
15u15 1A 2B
15u15 2A 1B

Finales:
15u45 plaatsen 3 tot 6
16u15 plaatsen 1 en 2

Wedstrijdduur: 2 x 10 min.
Prijsuitreiking: 17u00

Onze U11 hebben het tornooi van Sint-Amands gewonnen


12/5/2012: BAASRODE


Adres: Molenberg 13
9200 Baasrode

14u00 St Amands SPARTA
14u30 SPARTA Baasrode
16u15 Dilbeek SPARTA
14u30 SPARTA Mariekerke

Wedstrijdduur: 1 x 20 min.
Prijsuitreiking: 17u45


19/5: SPARTA JEUGDTORNOOI 2012


Wedstrijdschema: