relojes replicas

Archief 2011-2012

1ste Ploeg
Beloften A
Beloften B
Dames
U17 Scholieren
U15 Knapen
U11 Preminiemen
U10 Preminiemen
U8 Duiveltjes

Spelersvoorstelling 1ste Ploeg
Sparta jeugdtornooi
Persberichten

Pasta Sparta eetfestijn
Mosselfestijn
Kerstfeest

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica
cartier replica

2011-2012 - U10 Preminiemen: Ploegfoto


Klik op de foto om te vergroten




2011-2012 - U10 Preminiemen: Trainer & afgevaardigde(n)

replica rolex submariner
Trainer : Kurt Van Leemput
tel: 0484/97.45.53
e-mail: kurtvanleemput@skynet.be

Afgevaardigde: Geert Ravyts
tel: 0478/80 80 02
e-mail: geert.ravijts@gmail.com


2011-2012 - U10 Preminiemen: Spelers


Voorlopige spelerslijst, wordt aangepast in september.

Mertens Fiona 14/09/2001
Morbey Enzo 25/09/2002
Rampelberg Bram20/07/2002
Ravyts Tim 13/02/2002
Van Leemput Kyan 02/07/2002
Van Zegbroeck Dimitri 16/09/2002
Walraevens Bob 12/12/2002


2011-2012 - U10 Preminiemen: Kalender & uitslagen


Reeks O-VL gewestelijke G

03/09/2011 11:00 SPARTA RAPIDE LEBBEKE 1 - 5
10/09/2011 11:00 SKV.OVERMERE SPARTA1 - 2 foto's
24/09/2011 10:00 EDEBOYS SPARTA2 - 1
01/10/2011 11:15 SPARTA HOFSTADE 3 - 6
08/10/2011 11:15 SERSK.-SCHELLEB. SPARTA4 - 4
15/10/2011 11:15 SPARTA BERLARE 4 - 3
22/10/2011 10:30 MERE B SPARTA 1 - 2
29/10/2011 11:15 SPARTA DENDERMONDE verpl
05/11/2011 11:00 HERDERSEM SPARTA4 - 3
19/11/2011 10:00 SMETLEDE SPARTA AMC
23/11/2011 STEENHUFFEL SPARTA1 - 2 oefen
30/11/2011 19:00 LIPPELO SPARTA6 - 1 oefen
03/12/2011 11:15 SPARTA HO.KALKEN 1 - 3
10/12/2011 09:30 SCHOONAARDE SPARTA1 - 0
17/12/2011 11:00 RAPIDE LEBBEKE SPARTAAFG 18/02/2012
07/01/2012 11:15 SPARTA SKV.OVERMERE AFG 10/03/2012
14/01/2012 10:30 SPARTA LIPPELO oefen
21/01/2012 11:15 SPARTA EDEBOYS 1 - 2
04/02/2012 11:15 SPARTA SERSK.-SCHELLEB. AFG
11/02/2012 10:00 BERLARE SPARTAAFG
18/02/2011 11:00 RAPIDE LEBBEKE SPARTA verpl
25/02/2012 11:15 SPARTA MERE B 7 - 4
03/03/2012 11:00 DENDERMONDE SPARTA verpl
10/03/2012 11:15 SPARTA SKV.OVERMERE 4 - 3
17/03/2012 11:15 SPARTA HERDERSEM 4 - 3
24/03/2012 10:00 HOFSTADE SPARTA4 - 0
31/03/2012 12:30 SPARTA SMETLEDE AMC
21/04/2012 13:00 HO.KALKEN SPARTA0 - 0
28/04/2012 11:15 SPARTA SCHOONAARDE 4 - 4


AMC = algemeen forfait tegenstrever



Tornooien U10 Preminiemen



20/8/2011: RANGERS OPDORP


Adres: Eikendreef
9255 Buggenhout

09u30 SPARTA VK Hamme
10u50 R. Opdorp SPARTA
11u30 SPARTA Grembergen

Wedstrijdduur: 2 x 15 min.
Prijsuitreiking: 13u30


9/4/2012: FC BEIGEM


Adres: Rotsartlaan 28, Beigem

Reeksen
14u00 KFC MECHELEN SPARTA
14u30 SPARTA KFC MEISE

Finales
15u30 plaatsen 3 t.e.m. 6
16u00 plaatsen 1 en 2

Wedstrijdduur: 1 x 20 min.
Medaille-uitreiking: 17u00


29/4/2012: FC MERCHTEM


Adres: Jan Stallaertstraat 10; 1785 Merchtem
(INGANG - PARKING KERKHOF - BRUSSELSESTEENWEG)

Reeksen
09u00 SPARTA SK LEBEKE-AALST
10u00 KVK WEMMEL SPARTA
11u00 EMI ESSENE SPARTA
Wedstrijdduur: 2 x 12 min.

Finales
12u00 plaatsen 5 t.e.m. 8
12u30 plaatsen 1 t.e.m. 4
Wedstrijdduur: 2 x 12,5 min.

Onze U10 behaalden de tweede plaats van het tornooi van Merchtem


19/5: SPARTA JEUGDTORNOOI 2012


Wedstrijdschema: