relojes replicas

Archief 2011-2012

1ste Ploeg
Beloften A
Beloften B
Dames
U17 Scholieren
U15 Knapen
U11 Preminiemen
U10 Preminiemen
U8 Duiveltjes

Spelersvoorstelling 1ste Ploeg
Sparta jeugdtornooi
Persberichten

Pasta Sparta eetfestijn
Mosselfestijn
Kerstfeest

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica
cartier replica

2011-2012 - U8 Duiveltjes: Ploegfoto


Klik op de foto om te vergroten




2011-2012 - U8 Duiveltjes: Trainer & afgevaardigde(n)

replica horloges rolex gmt master
Trainer : Leys Matthias
tel: 0476/603365
e-mail: deleys_11@hotmail.com

Afgevaardigde:


2011-2012 - U8 Duiveltjes: Spelers


Bosteels Lander 14/06/2004
Feyaerts Ricco 15/07/2004
Kerremans Sander 20/06/2005
Luypaert Pieter 31/08/2005
Peeleman Jesse 07/08/2004
Robbrecht Kobe 26/06/2004
Van Droogenbroeck Jason06/10/2004
Walraevens Bert 06/05/2004


2011-2012 - U8 Duiveltjes: Kalender & uitslagen

horloges replica
Reeks O-VL gewestelijke R

03/09/2011 11:00 BAASRODE SPARTA4 - 9
10/09/2011 10:00 SPARTA ROBUR A 9 - 10
17/09/2011 10:00 RAPIDE CLUB LEBBEKE A SPARTA1 - 5
24/09/2011 11:00 DENDERMONDE SPARTA5 - 17 oefen
01/10/2011 10:00 SPARTA RANGERS OPDORP 10 - 4
08/10/2011 11:15 KV.ST.GILLIS B SPARTA0 - 26
15/10/2011 10:00 SPARTA GREMBERGEN 12 - 6
22/10/2011 10:00 SPARTA BAASRODE
?
29/10/2011 10:00 ROBUR A SPARTA6 - 9
05/11/2011 10:00 SPARTA RAPIDE CLUB LEBBEKE A 5 - 2
12/11/2011 10:30 RANGERS OPDORP B SPARTA 7 - 7
19/11/2011 09:30 RANGERS OPDORP SPARTA 5 - 13
26/11/2011 10:00 SPARTA KV.ST.GILLIS B 17 - 2
03/12/2011 10:00 GREMBERGEN SPARTA7 - 8
07/01/2012 11:00 BAASRODE SPARTA AFG 10/03/2012
14/01/2012 10:00 SPARTA ROBUR A 4 - 8
21/01/2012 10:00 RAPIDE CLUB LEBBEKE A SPARTA4 - 6
28/01/2012 10:00 SPARTA RANGERS OPDORP B 9 - 8
04/02/2012 10:00 SPARTA RANGERS OPDORP AFG
11/02/2012 11:15 KV.ST.GILLIS B SPARTAAFG
25/02/2012 10:00 SPARTA GREMBERGEN 10 - 7
03/03/2012 10:00 SPARTA BAASRODE 7 - 4
10/03/2012 11:00 BAASRODE SPARTA5 - 4
17/03/2012 09:00 ROBUR A SPARTA8 - 21
24/03/2012 10:00 SPARTA RAPIDE CLUB LEBBEKE A
31/03/2012 10:30 RANGERS OPDORP B SPARTA1 - 7
14/04/2012 09:30 RANGERS OPDORP SPARTA9 - 2
21/04/2012 10:00 SPARTA KV.ST.GILLIS B 12 - 1
28/04/2012 10:00 GREMBERGEN SPARTA4 - 13



Tornooien U8 Duiveltjes


20/8/2011: FC OPPUURS


Adres: Meirstraat 27
2890 Oppuurs

09u00 SK Reet SPARTA
09u40 Mariekerke SPARTA
10u20 SPARTA VK Heindonk

Wedstrijdduur : 2 x 12'30'' (zonder een rustpauze)
Prijsuitreiking: direct na de laatste wedstrijd

De U8 van SPARTA wonnen het tornooi van Oppuurs !!!


29/4/2012: KSK OPWIJK


Adres: Klaarstraat te Opwijk

Reekswedstrijden:
09u30 Hekelgem SPARTA
10u00 Opwijk A SPARTA
Wedstrijdduur : 2 x 10 min.

Finalewedstrijden:
11u00 plaatsen 3 tot 6
10u40 plaatsen 1 en 2
Wedstrijdduur : 2 x 15 min.

Prijsuitreiking 12u10

Onze U8 wonnen het tornooi van Opwijk


1/5/2012: WOLVERTEM


Adres: Frans Lathouwerstadion
Veilingstraat 66 te Wolvertem

Reekswedstrijden:
14u15 SPARTA FC Meise
14u45 SPARTA FC Moorsel
15u30 Wolvertem SPARTA
16u00 Heffen SK SPARTA
16u30 FC Ramsdonk SPARTA
17u00 Humbeek SPARTA
Wedstrijdduur : 2 x 10 min.

Finalewedstrijden:
18u00 plaatsen 1 tot 8
Wedstrijdduur : 2 x 15 min.


13/5/2012: BAASRODE


Adres: Molenberg 13
9200 Baasrode

Reekswedstrijden:
14u00 SPARTA St Gillis D'monde
14u45 FC Kerksken SPARTA
Wedstrijdduur : 2 x 12,5 min.

Finalewedstrijden:
16u30 plaatsen 3 tot 6
17u15 plaatsen 1 en 2
Wedstrijdduur : 2 x 12,5 min.

Prijsuitreiking: 18u00


19/5: SPARTA JEUGDTORNOOI 2012


Wedstrijdschema: