Archief 2010-2011

1ste Ploeg
Beloften
Dames
U19 Juniors
U17 Scholieren
U15 Knapen
U10 Preminiemen
U9 Duiveltjes
U8 Duiveltjes
U7 Duiveltjes

Spelersvoorstelling 1ste Ploeg
Sparta jeugdtornooi
Persberichten
Pasta Sparta eetfestijn
Mosselfestijn
Kerstmarkt Opdorp
Steakfestijn
Sparta Kwis

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica

U7 Duiveltjes: Ploegfoto


Klik op de foto om te vergroten




U6 & U7 Duiveltjes: Trainer & afgevaardigde(n)

repliche rolex
Trainer: Boeykens Dylan
tel: 0476/475353
e-mail: nadine.sertijn@skynet.be


Assistent Trainer: Sertijn Sammy
tel: 0472/545258

Afgevaardigde: Bosmans Niels


U6 & U7 Duiveltjes: Spelers


Bosteels Lander 14/06/2004
Feyaerts Ricco 15/07/2004
Kerremans Sander 20/06/2005
Luypaert Pieter 31/08/2005
Peeleman Jesse 07/08/2004
Robbrecht Kobe 26/06/2004
Van Droogenbroeck Jason06/10/2004
Walraevens Bert 06/05/2004


U7 Duiveltjes: Kalender & uitslagen

replique montre de luxe
Reeks O-VL gewestelijke H

04/09/2010 10:00 RC.LEBBEKE A SPARTA 0 - 11
08/09/2010 18:00 SPARTA ROBUR 3 - 7 foto's
11/09/2010 12:30 SPARTA SK.LEBBEKE 5 - 3
15/09/2010 18:15 HOFSTADE A SPARTA 1 - 16
24/09/2010 19:00 SPARTA BAASRODE A 14 - 1
02/10/2010 10:00 DENDERMONDE SPARTA 1 - 15 +- foto's
06/10/2010 18:30 SPARTA GREMBERGEN B 7 - 5
20/10/2010 18:00 OPSTAL SPARTA 3 - 14
27/10/2010 18:00 SPARTA BAASRODE B 10 - 3
03/11/2010 17:30 RANGERS OPDORP A SPARTA 3 - 10
06/11/2010 09:30 SPARTA KV.ST.GILLIS A 13 - 6
13/11/2010 10:00 KV.ST.GILLIS B SPARTA afgel. 05/03/11
20/11/2010 11:30 SPARTA OUDEGEM 6 - 2
01/12/2010 18:00 GREMBERGEN A SPARTA afgel.
04/12/2010 09:30 SPARTA BERLARE B afgel. 02/04/11
11/12/2010 11:00 ROBUR SPARTA 5 - 0 FF
18/12/2010 09:30 SPARTA RC.LEBBEKE A afgel.
08/01/2011 10:00 SK.LEBBEKE SPARTA 2 - 4
15/01/2011 09:30 SPARTA HOFSTADE A afgel.
22/01/2011 11:00 BAASRODE A SPARTA 3 - 9 foto's
29/01/2011 12:30 SPARTA DENDERMONDE 5 - 3
05/02/2011 10:30 GREMBERGEN B SPARTA 6 - 7 foto's
12/02/2011 11:00 SPARTA OPSTAL 8 - 5
19/02/2011 10:00 BAASRODE B SPARTA 0 - 14
02/03/2011 18:00 SPARTA RANGERS OPDORP A 10 - 3
05/03/2011 10:00 KV.ST.GILLIS B SPARTA 2 - 6 foto's
12/03/2011 10:00 KV.ST.GILLIS A SPARTA 6 - 4
19/03/2011 09:30 SPARTA KV.ST.GILLIS B afgel.
01/04/2011 18:30 OUDEGEM SPARTA 6 - 5
06/04/2011 18:00 SPARTA BERLARE B 4 - 4
09/04/2011 18:00 SPARTA GREMBERGEN A afgel.
16/04/2011 10:00 BERLARE B SPARTA 4 - 10



Tornooien U7 Duiveltjes



29/8/2010: Ramsdonk


Adres: Berkenstraat
1880 Ramsdonk

13u30 SPARTA FC Ramsdonk
14u30 St. Joz. Londerz. SPARTA
15u00 Steenokkerzeel SPARTA
16u00 Peizegem SPARTA

Wedstrijdduur: 2 x 8 min.
Prijsuitreiking: +- 12u30

Onze U7 Duiveltjes hebben het tornooi van Ramsdonk gewonnen!


9/1/2011: Peizegem Indoor


Adres: sporthal Tuinbouwschool
Molenbaan 54
1785 Merchten (Peizegem)

09u40 SPARTA Dender
10u20 Ramsdonk SPARTA
10u40 Merchtem SPARTA

Wedstrijdduur: 1 x 15 min.



3/4/2011: FC Mariekerke


Adres: Droogveldstraat 203
2880 Mariekerke

14u10 SPARTA BAASRODE
15u20 SPARTA SK LONDERZEEL
16u30 FC MARIEKERKE A SPARTA

Wedstrijdduur: 2 x 12,5 min.
Uitreiking medailles: 17u35


23/4/2011: St Gillis Dendermonde


Adres: Rodewegel (naast fabriek Desso)
Sint-Gillis Dendermonde

schiftingen:
14u20 St Gillis 3 SPARTA
14u40 SPARTA Jong Lede

2de ronde:
16u00 bij 3e plaats in schiftingen
16u20 bij 2e plaats in schiftingen
16u40 bij 1e plaats in schiftingen

finales:
17u00 wedstrijd voor plaats 11 en 12
17u00 wedstrijd voor plaats 9 en 10
17u20 wedstrijd voor plaats 7 en 8
17u20 wedstrijd voor plaats 5 en 6
17u40 wedstrijd voor plaats 3 en 4
18u00 wedstrijd voor plaats 1 en 2

Wedstrijdduur: 1 x 15 min.
prijsuitreiking: 19u00



25/4/2011: SPARTA


wedstrijdschema


29/4/2011: VK Hamme


Adres: Moerheide
Hamme

18u00 Baasrode SPARTA
18u50 Grembergen SPARTA
19u40 SPARTA VK Hamme
20u05 SPARTA Sint-Pauwels

Wedstrijdduur: 1 x 15 min. + 3 pen.
Prijsuitreiking: 20u25


8/5/2011: E.Opstal


Adres: Dreef
9255 Buggenhout (Opstal)

11u00 VCE Aalst SPARTA
12u00 E. Opstal SPARTA
13u00 KFCO Wilrijk SPARTA

Wedstrijdduur: 1 x 20 min.


14/5/2011: S. Moorsel


Adres: Exterkenstraat
Moorsel

09u20 SK Grembergen SPARTA
10u00 SPARTA S. Moorsel
11u20 SPARTA KSCW Hofstade
11u40 SPARTA KV Sint Gillis

Wedstrijdduur: 1 x 15 min.
Prijsuitreiking: 12u45