Archief 2010-2011

1ste Ploeg
Beloften
Dames
U19 Juniors
U17 Scholieren
U15 Knapen
U10 Preminiemen
U9 Duiveltjes
U8 Duiveltjes
U7 Duiveltjes

Spelersvoorstelling 1ste Ploeg
Sparta jeugdtornooi
Persberichten
Pasta Sparta eetfestijn
Mosselfestijn
Kerstmarkt Opdorp
Steakfestijn
Sparta Kwis

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica

U8 Duiveltjes: Ploegfoto


Klik op de foto om te vergroten




U8 Duiveltjes: Trainer & afgevaardigde(n)

replicas breitling
Trainer : Van Leemput Kurt
tel: 0484/97 45 53
e-mail: kurtvanleemput@skynet.be


Afgevaardigde: Annick Bruggeman
tel: 0472/71 51 10
e-mail: annick.bruggeman@skynet.be


U8 Duiveltjes: Spelers

replica orologi
Crombe Berre 14/08/2003
De Schepper Kobe28/05/2003
Van Baelen Renzo23/12/2003
Van Baelen Arezo23/12/2003
Van Cauwenbergh Milan22/12/2003
Van Riet Zjul 06/08/2003


U8 Duiveltjes: Kalender & uitslagen


Reeks O-VL gewestelijke I

28/08/2010 10:00 RC.LEBBEKE SPARTA 8 - 5
04/09/2010 09:45 SPARTA RANGERS OPDORP A 6 - 8
11/09/2010 10:00 BAARDEGEM SPARTA 11 - 4 foto's
18/09/2010 09:45 SPARTA SCHOONAARDE 3 - 7
25/09/2010 12:30 LEDE SPARTA 8 - 3 verslag
02/10/2010 09:45 SPARTA OUDEGEM 5 - 11 verslag
09/10/2010 14:30 BERLARE SPARTA 14 - 1 verslag
16/10/2010 09:45 SPARTA S.MOORSEL 6 - 3 verslag foto's
23/10/2010 10:30 RANGERS OPDORP B SPARTA 5 - 5 verslag
30/10/2010 09:45 SPARTA HOFSTADE B 6 - 4 verslag foto's
06/11/2010 11:15 KV.ST.GILLIS A SPARTA 12 - 0
13/11/2010 09:45 SPARTA KV.ST.GILLIS B afgel. 05/03/11
20/11/2010 11:00 DENDERMONDE SPARTA 8 - 4 verslag
26/11/2010 18:30 SPARTA HERDERSEM 5 - 9
04/12/2010 09:30 HOFSTADE A SPARTA afgel. 02/04/11
11/12/2010 09:45 SPARTA RC.LEBBEKE 2 - 1
18/12/2010 10:30 RANGERS OPDORP A SPARTA afgel.
08/01/2011 09:45 SPARTA BAARDEGEM 3 - 5
15/01/2011 10:45 SCHOONAARDE SPARTA afgel.
22/01/2011 09:45 SPARTA LEDE 3 - 9
29/01/2011 09:30 OUDEGEM SPARTA 8 - 2
05/02/2011 09:45 SPARTA BERLARE 1 - 13
12/02/2011 11:30 S.MOORSEL SPARTA 11 - 4
19/02/2011 09:45 SPARTA RANGERS OPDORP B 1 - 7
26/02/2011 10:00 HOFSTADE B SPARTA 5 - 5
05/03/2011 09:45 SPARTA KV.ST.GILLIS B verpl.
12/03/2011 09:45 SPARTA KV.ST.GILLIS A 0 - 12 foto's
18/03/2011 18:30 SPARTA KV.ST.GILLIS B 3 - 7
26/03/2011 09:45 SPARTA DENDERMONDE 4 - 8
02/04/2011 09:30 HOFSTADE A SPARTA afgel.
09/04/2011 09:45 HERDERSEM SPARTA 3 - 8
16/04/2011 09:45 SPARTA HOFSTADE A afgel.




Tornooien U8 Duiveltjes


22/8/2010: Rangers Opdorp


Adres :
Eikendreef
9255 Opdorp

14.15 u SPARTA Peizegem
15.35 u SPARTA St. Jozef
16.15 u Opstal SPARTA

speelduur : 2 x 10 minuten
prijsuitreiking om 17.30 u


23/4/2011: Lebeke - Aalst


Adres : Kerkhoflaan
9300 Aalst.

09.00 u WOLVERTEM SPARTA
09.25 u SPARTA HOFSTADE

Tussenwedstrijd om 10u15 of 10u40 (afhankelijk van de plaats in de reeks)
Plaatsingswedstrijd om 10u40 of 11u05 (afhankelijk van de plaats in de tussenwedstrijden)

speelduur : 2 x 15 minuten
prijsuitreiking om 11u25


25/4/2011: SPARTA


wedstrijdschema


30/4/2011: SK St Amands


Adres : Gem. Sportcentrum, Sportlaan
2890 St-Amands

12u30 SPARTA Hingene/Wintam
13u30 SPARTA St Amands
14u30 Bornem SPARTA
15u30 SPARTA Delta Londerzeel

speelduur : 2 x 10 minuten


7/5/2011: Merchtem 2000


Adres: Wolvertemsesteenweg 92
1785 Merchtem

09u15 Kapelle o/d Bos SPARTA
09u45 SPARTA KFC Perk
10u45 SPARTA Ganshoren
11u15 SPARTA Merchtem 2000
12u15 Affligem SPARTA

speelduur : 2 x 10 minuten
prijsuitreiking om 12u40



14/5/2011: Coca Cola Cup


Adres :
sportcomplex Ommegang
Ommeganglaan
Lede

Vanaf 13u45 drie wedstrijden van 12 min. Daarna spelletjes met de bal zoals slalom, bowling, goal ...