Archief 2010-2011

1ste Ploeg
Beloften
Dames
U19 Juniors
U17 Scholieren
U15 Knapen
U10 Preminiemen
U9 Duiveltjes
U8 Duiveltjes
U7 Duiveltjes

Spelersvoorstelling 1ste Ploeg
Sparta jeugdtornooi
Persberichten
Pasta Sparta eetfestijn
Mosselfestijn
Kerstmarkt Opdorp
Steakfestijn
Sparta Kwis

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica
cartier replica

U9 Duiveltjes: Ploegfoto


Klik op de foto om te vergroten




U9 Duiveltjes: Trainer & afgevaardigde(n)

replica horloges kopen
Trainer: Koen Van Droogenbroeck
tel: 0475/60.45.28
e-mail: koenvandroogenbroeck@skynet.be


Afgevaardigde: Geert Ravyts
tel: 0478/80 80 02
e-mail: geert.ravijts@gmail.com


U9 Duiveltjes: Spelers


Mertens Fiona 14/09/2001
Morbey Enzo 25/09/2002
Rampelberg Bram20/07/2002
Ravyts Tim 13/02/2002
Van Droogenbroeck Ritchie 30/08/2002
Van Leemput Kyan 02/07/2002
Van Zegbroeck Dimitri 16/09/2002
Walraevens Bob 12/12/2002


U9 Duiveltjes: Kalender & uitslagen

replicas rolex

Reeks O-VL gewestelijke I

28/08/2010 10:00 RC.LEBBEKE SPARTA 9 - 4
04/09/2010 10:00 SPARTA SKV.OVERMERE 8 - 2
11/09/2010 10:00 BAASRODE SPARTA 9 - 8
18/09/2010 10:00 SPARTA SCHOONAARDE B 11 - 2 foto's
25/09/2010 12:30 LEDE SPARTA 1 - 7
02/10/2010 10:00 SPARTA SCHOONAARDE A 13 - 3
09/10/2010 11:00 BERLARE SPARTA 6 - 4
15/10/2010 18:00 SPARTA SK.LEBBEKE B 18 - 3
23/10/2010 12:30 RANGERS OPDORP A SPARTA 5 - 7 verslag
27/10/2010 18:30 SPARTA SK.LEBBEKE A 8 - 8
06/11/2010 10:00 KV.ST.GILLIS A SPARTA 4 - 7
13/11/2010 10:00 SPARTA KV.ST.GILLIS B afgel. 05/03/11
20/11/2010 10:00 SMETLEDE SPARTA 3 - 3
26/11/2010 18:00 SPARTA OUDEGEM 3 - 11
04/12/2010 10:00 GREMBERGEN A SPARTA afgel. 02/04/11
11/12/2010 10:00 SPARTA RC.LEBBEKE 5 - 5
18/12/2010 13:00 SKV.OVERMERE SPARTA afgel.
08/01/2011 10:00 SPARTA BAASRODE 9 - 6
15/01/2011 09:30 SCHOONAARDE B SPARTA afgel.
22/01/2011 10:00 SPARTA LEDE 9 - 1
29/01/2011 10:45 SCHOONAARDE A SPARTA 6 - 7 foto's
05/02/2011 10:00 SPARTA BERLARE 2 - 9
11/02/2011 18:30 SK.LEBBEKE B SPARTA 8 - 13
19/02/2011 10:00 SPARTA RANGERS OPDORP A 15 - 2
26/02/2011 10:00 SK.LEBBEKE A SPARTA 3 - 5 foto's
05/03/2011 10:00 SPARTA KV.ST.GILLIS B verpl.
12/03/2011 10:00 SPARTA KV.ST.GILLIS A 10 - 4
19/03/2011 10:00 KV.ST.GILLIS B SPARTA afgel.
26/03/2011 10:00 SPARTA SMETLEDE 8 - 6
02/04/2011 10:00 GREMBERGEN A SPARTA 5 - 8 foto's
16/04/2011 10:00 SPARTA GREMBERGEN A 5 - 1
20/04/2011 18:45 OUDEGEM SPARTA 3 - 2




Tornooien U9 Duiveltjes


21/8/2010: FC Oppuurs


Adres :
Meirstraat
2890 St-Amands (Oppuurs)

09.00 u SPARTA Hemiksem
10.20 u Heffen SK SPARTA
11.40 u SPARTA SK Londerzeel

speelduur : 2 x 12'30

Onze U9 Duiveltjes hebben het tornooi van Oppuurs gewonnen: bekijk de foto's



11/11/2010: Bornem


Adres: Recreatie- en sportdomein Breeven
Brevendreef 56B
2880 Bornem

14u00 SPARTA Puurs
15u00 FC Mariekerke/Branst SPARTA
16u00 SPARTA FC Katelijne

Wedstrijdduur: 2 x 10 min


17/4/2011: FC Borght


Adres: Populierendallaan 111
1850 Grimbergen

10u10 SPARTA FC Zemst
10u50 KSC Grimbergen SPARTA
11u30 SPARTA KSKL Ternat

Schiftingswedstrijden om 12u30, 13u30 en 14u10

Wedstrijdduur: 2 x 12 min


25/4/2011: SPARTA


wedstrijdschema



30/4/2011: Puurs


Adres: Kerkhofstraat 1A
2870 Puurs

13:00 PUURS B SPARTA
13:45 ZWIJNDRECHT SPARTA
14u30 RAMSDONK SPARTA

Schiftingswedstrijd om 15u15
Finale om 16u00

Wedstrijdduur: 2 x 12'30''
medaille-uitreiking: 16u30

*** Onze SPARTA U9 hebben het tornooi van Puurs gewonnen!
Ze vesloegen in de finale Sparta Linkeroever met 8 - 2.




1/5/2011: SC Wolvertem


Adres: Veilinglaan
Wolvertem

14u15 SPARTA Kapelle o/d Bos B
14u45 SPARTA Toekomst Relegem
15u30 Wolvertem A SPARTA
16u00 Varsenare SPARTA
16u15 Woluwe Zaventem SPARTA
16u30 Steenokkerzeel SPARTA
Wedstrijdduur: 1 x 10 min

Finales om 17u15. Wedstrijdduur: 2 x 15 min.


8/5/2011: Baasrode


Adres: Molenberg 13
9200 Baasrode

14u00 SPARTA SK Londerzeel
15u00 St. Amands SPARTA
16u00 Baasrode SPARTA
17u00 Exc. Puurs SPARTA

Wedstrijdduur: 1 x 20 min.