Archief 2010-2011

1ste Ploeg
Beloften
Dames
U19 Juniors
U17 Scholieren
U15 Knapen
U10 Preminiemen
U9 Duiveltjes
U8 Duiveltjes
U7 Duiveltjes

Spelersvoorstelling 1ste Ploeg
Sparta jeugdtornooi
Persberichten
Pasta Sparta eetfestijn
Mosselfestijn
Kerstmarkt Opdorp
Steakfestijn
Sparta Kwis

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica
cartier replica

U10 Preminiemen: Ploegfoto


Klik op de foto om te vergroten




U10 Preminiemen: Trainer & afgevaardigde(n)


Trainer : Erik Van Belle
tel: 0486/77 60 45
e-mail: erik.vanbelle@telenet.be


Afgevaardigde: De Hauwere Vicky
tel: 0478/63 50 99
e-mail: willy.dehauwere@skynet.be


U10 Preminiemen: Spelers


Bosteels Vincent 18/10/2001
Debrou Kevin xx/xx/xxxx
De Raes Bernd 07/09/2001
Luypaert Lander 31/10/2001
Peeleman Thibo 12/11/2000
Suys Toby 18/01/2001
Van Belle Brent 01/03/2001
Van Den Brempt Mattias 23/01/2001
Van den Broeck Ruben 15/12/2001
Van Droogenbroeck Ritchie 30/08/2001


U10 Preminiemen: Kalender & uitslagen


Reeks O-VL gewestelijke H

28/08/2010 12:30 SPARTA EKSAARDE 4 - 6
04/09/2010 13:30 SINAAI SPARTA 1 - 3
11/09/2010 12:30 SPARTA SVH.WAASMUNSTER 1 - 4
18/09/2010 10:30 DAKNAM B SPARTA AMC
25/09/2010 12:30 SPARTA SP.WAASMUNSTER 3 - 3
02/10/2010 09:45 WB.ST.NIKLAAS A SPARTA 1 - 0
09/10/2010 12:30 SPARTA VK.HAMME 5 - 1
16/10/2010 09:30 VVS.STEKENE A SPARTA 4 - 5
23/10/2010 12:30 SPARTA RANGERS OPDORP B 0 - 8
30/10/2010 10:00 HAMME-ZOGGE SPARTA 2 - 0
06/11/2010 12:30 SPARTA DAKNAM A 4 - 1 foto's
13/11/2010 10:30 RANGERS OPDORP A SPARTA afgel. 5/3/11
20/11/2010 11:00 DENDERMONDE SPARTA 3 - 2
25/11/2010 19:00 BAASRODE SPARTA 7 - 2
11/12/2010 10:00 EKSAARDE SPARTA 5 - 0
18/12/2010 12:30 SPARTA SINAAI afgel.
08/01/2011 12:30 SVH.WAASMUNSTER SPARTA 2 - 2
15/01/2011 12:30 SPARTA DAKNAM B AMC
22/01/2011 11:00 SP.WAASMUNSTER SPARTA 0 - 5
29/01/2011 12:30 SPARTA WB.ST.NIKLAAS A 4 - 3
05/02/2011 09:00 VK.HAMME SPARTA 1 - 1
12/02/2011 12:30 SPARTA VVS.STEKENE A 2 - 2
19/02/2011 09:30 RANGERS OPDORP B SPARTA 6 - 1
26/02/2011 12:30 SPARTA HAMME-ZOGGE 5 - 1
05/03/2011 10:30 RANGERS OPDORP A SPARTA 1 - 1
12/03/2011 10:00 DAKNAM A SPARTA 1 - 7
16/03/2011 18:30 SPARTA RANGERS OPDORP A 1 - 7
26/03/2011 12:30 SPARTA DENDERMONDE 4 - 0
09/04/2011 12:30 SPARTA BAASRODE 2 - 4

AMC = algemeen forfait tegenstrever




Tornooien U10 Preminiemen



21/8/2010: VVH Lippelo


Adres : Lippelodorp 82/a
2890 Lippelo

09u30 SPARTA St-Niklaas
10u00 Lippelo SPARTA
10u30 Steenhuffel SPARTA

Wedstrijdduur: 1 x 20 min.

Wedstrijden voor 7e t.e.m. 3e plaats om 11u15 ( 1 x 20 min)
Finale 1e en 2e plaats om 11u45 (2 x 15 min)


25/4/2011: SPARTA


wedstrijdschema



30/4/2011: Lede


Adres : gemeentelijke sportterreinen