Archief 2010-2011

1ste Ploeg
Beloften
Dames
U19 Juniors
U17 Scholieren
U15 Knapen
U10 Preminiemen
U9 Duiveltjes
U8 Duiveltjes
U7 Duiveltjes

Spelersvoorstelling 1ste Ploeg
Sparta jeugdtornooi
Persberichten
Pasta Sparta eetfestijn
Mosselfestijn
Kerstmarkt Opdorp
Steakfestijn
Sparta Kwis

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica
cartier replica

U19 Juniors: Ploegfoto


Klik op de foto om te vergroten




U19 Juniors: Trainer & afgevaardigde(n)

repliche breitling
Trainer: Ronny Meyntjens
tel: 0486/91 23 93
e-mail: ronny_meyntjens@hotmail.com


Afgevaardigde: Ivens Viviane
tel: 0474/71 85 17
e-mail: ivens.viviane@telenet.be


Afgevaardigde: Verfaillie Roger
tel: 0475/82 32 35
e-mail: roger.verfaillie@telenet.be




U19 Juniors: Spelers

replique rolex
Boeykens Dylan 16/02/1993
Bosman Niels 06/05/1993
De Vlieger Stef 13/07/1994
Landerloo Angelo 20/03/1993
Leclere Julien 12/11/1994
Leys Matthias 04/08/1992
Mannaert Robbe 27/03/1993
Moyson Jordi 23/11/1994
Ots Maarten 24/05/1993
Rombouts Gilles 01/04/1993
Sabels Jamie 15/06/1993
Stevens Jelle 10/07/1994
Stevens Maxim 27/12/1994
Tilley Arno 08/04/1994
Van Steen Michiel 02/10/1994


U19 Juniors: Klassement

Reeks O-VL gewestelijke D

Plaats Clubnaam W. W V G S + - Ptn
1 HEIKANT 21 17 2 2 52 72 20 53
2 SPARTA20 16 2 2 51 74 23 50
3 SKL.DOORSLAAR 21 13 4 4 31 64 33 43
4 ST.KRUIS-W. 21 12 6 3 31 52 21 39
5 ROBUR 21 11 7 3 11 44 33 36
5 VKN.BEERVELDE 21 11 7 3 11 42 31 36
7 SINAAI 21 8 8 5 9 44 35 29
8 STEKENE SP. 21 6 11 4 -18 34 52 22
9 WACHTEBEKE 20 5 12 3 -14 41 55 18
10 BOSDAM BEVEREN 21 4 17 0 -55 32 87 12
11 MEERDONK 20 3 16 1 -51 23 74 10
12 KLINGE 20 2 16 2 -58 24 82 8



U19 Juniors: Kalender & uitslagen


Reeks O-VL gewestelijke D

28/08/2010 14:00 SPARTA BOSDAM BEVEREN 5 - 3 verslag foto's
04/09/2010 15:00 SKL.DOORSLAAR SPARTA 2 - 2 verslag foto's
11/09/2010 15:15 SPARTA SINAAI 3 - 0 verslag
18/09/2010 15:00 VKN.BEERVELDE SPARTA 2 - 0 verslag foto's
09/10/2010 15:15 SPARTA STEKENE SP. 6 - 0 verslag
09/10/2010 15:15 DAKNAM SPARTA AMC
16/10/2010 15:00 SPARTA VERREBROEK AMC
23/10/2010 14:00 KLINGE SPARTA 2 - 3 verslag foto's
30/10/2010 12:30 SPARTA ROBUR 3 - 1 verslag foto's
06/11/2010 12:30 MEERDONK SPARTA 1 - 3 verslag foto's
13/11/2010 14:45 SPARTA ST.KRUIS-W. afgel. 05/03/11
20/11/2010 14:45 SOMBEKE SPARTA AMC
27/11/2010 09:45 SPARTA WACHTEBEKE 5 - 0 verslag foto's
04/12/2010 13:30 HEIKANT SPARTA afgel. 02/04/11
11/12/2010 10:00 BOSDAM BEVEREN SPARTA 1 - 9 verslag foto's
18/12/2010 14:45 SPARTA SKL.DOORSLAAR afgel.
08/01/2011 15:00 SINAAI SPARTA 3 - 5 verslag foto's
15/01/2011 15:15 SPARTA VKN.BEERVELDE afgel.
22/01/2011 15:00 STEKENE SP. SPARTA 0 - 7 verslag foto's
05/02/2011 15:15 SPARTA DAKNAM AMC
12/02/2011 10:00 VERREBROEK SPARTA AMC
19/02/2011 12:30 SPARTA KLINGE 9 - 1 verslag
26/02/2011 10:00 ROBUR SPARTA 1 - 2 verslag foto's
05/03/2011 15:15 SPARTA ST.KRUIS-W. 1 - 0 verslag foto's
12/03/2011 15:15 SPARTA MEERDONK 5 - 0 FF
19/03/2011 13:30 ST.KRUIS-W. SPARTA 3 - 1 verslag foto's
26/03/2011 15:15 SPARTA SOMBEKE AMC
02/04/2011 14:00 HEIKANT SPARTA 1 - 1 verslag foto's
09/04/2011 12:45 WACHTEBEKE SPARTA 1 - 2 verslag foto's
16/04/2011 15:15 SPARTA HEIKANT 2 - 1 verslag foto's

AMC = algemeen forfait tegenstrever





Tornooien U19 Juniors


1/5/2011: SPARTA


wedstrijdschema




27-29/5/2011: Keulen (DL)


Onze U19 waren de op