Archief 2010-2011

1ste Ploeg
Beloften
Dames
U19 Juniors
U17 Scholieren
U15 Knapen
U10 Preminiemen
U9 Duiveltjes
U8 Duiveltjes
U7 Duiveltjes

Spelersvoorstelling 1ste Ploeg
Sparta jeugdtornooi
Persberichten
Pasta Sparta eetfestijn
Mosselfestijn
Kerstmarkt Opdorp
Steakfestijn
Sparta Kwis

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica

Dames: Ploegfoto 2010-2011


Klik op de foto om te vergroten


Er ontbreken enkele speelsters op de ploegfoto.



Dames: Trainer & afgevaardigde(n)


Trainer : Dierick Inge
tel:0476/83 90 74
e-mail: inge.dierick2009@skynet.be

Afgevaardigde : De Mul Vivianne
tel: 0484/69.85.42


Spelers


Bergsma Dominique 08/11/94
Collier Brenda 27/04/93
De Boeck Sophie 21/03/94
De Donder Marjolein 13/11/96
Delouw Debra 08/11/84
Dierick Inge 23/02/74
Goossens Fien 14/04/96
Heirmans Melissa 02/12/92
Heymans Laura 25/06/93
Keppens Kimberly 23/08/93
Lambrechts Emmelien 18/07/95
Michiels Lissa 27/04/94
Rosier Celien 21/12/94
Seymons Stefanie 30/08/93
Van Cauwenbergh Margot 02/04/96
Van den Berghe Leen 19/02/81


Dames: Klassement

Reeks Dames 3de Provinciaal O-Vl

Plaats Clubnaam W. W V G S + - Ptn
1 MOORTSELE 28 24 3 1 109 130 21 73
2 SK.LANDSKOUTER 28 21 7 0 77 109 32 63
3 SINAAI GIRLS B 28 17 9 2 55 102 47 53
4 VERREBROEK 28 16 9 3 37 81 44 51
4 NINOVE B 28 16 9 3 36 84 48 51
6 KFCE.ZELE 28 9 18 1 -36 54 90 28
7 SPARTA28 4 24 0 -95 25 120 12
8 FC.MOERBEKE 28 0 28 0 -183 11 194 0



Dames: Kalender & uitslagen


Reeks O-VL DAMES 3e PROVINCIAAL

29/08/2010 15:00 FC.MOERBEKE SPARTA 1 - 2
05/09/2010 10:30 SPARTA SINAAI GIRLS B 0 - 7 foto's
12/09/2010 10:30 SPARTA VERREBROEK 1 - 2
17/09/2010 20:00 NINOVE B SPARTA 3 - 1
26/09/2010 10:30 SPARTA MOORTSELE 1 - 10 foto's
08/10/2010 19:30 KFCE.ZELE SPARTA 4 - 2
17/10/2010 10:30 SPARTA SK.LANDSKOUTER 0 - 8 foto's
24/10/2010 10:30 SPARTA FC.MOERBEKE 4 - 1
30/10/2010 11:00 SINAAI GIRLS B SPARTA 8 - 0
05/11/2010 20:15 VERREBROEK SPARTA 4 - 0
14/11/2010 10:30 SPARTA NINOVE B afgel. 26/12/10
21/11/2010 10:00 MOORTSELE SPARTA 1 - 0
28/11/2010 09:45 SPARTA KFCE.ZELE 1 - 2
04/12/2010 19:00 SK.LANDSKOUTER SPARTA afgel. 08/01/11
12/12/2010 14:30 FC.MOERBEKE SPARTA 0 - 6
19/12/2010 10:30 SPARTA SINAAI GIRLS B afgel. 06/03/11
26/12/2010 10:30 SPARTA NINOVE B afgel. 03/04/11
08/01/2011 19:00 SK.LANDSKOUTER SPARTA 2 - 0
16/01/2011 10:30 SPARTA VERREBROEK 1 - 6
21/01/2011 20:00 NINOVE B SPARTA 4 - 1
30/01/2011 10:30 SPARTA MOORTSELE 0 - 8 foto's
04/02/2011 19:30 KFCE.ZELE SPARTA 4 - 0
13/02/2011 10:30 SPARTA SK.LANDSKOUTER 1 - 3
20/02/2011 10:30 SPARTA FC.MOERBEKE 2 - 0
26/02/2011 11:00 SINAAI GIRLS B SPARTA 6 - 0
06/03/2011 10:30 SPARTA SINAAI GIRLS B 0 - 13
11/03/2011 20:15 VERREBROEK SPARTA 1 - 0
20/03/2011 10:30 SPARTA NINOVE B 0 - 3 foto's
27/03/2011 15:00 MOORTSELE SPARTA 6 - 1
03/04/2011 10:30 SPARTA NINOVE B 1 - 3
10/04/2011 10:30 SPARTA KFCE.ZELE 0 - 5 FF
16/04/2011 19:00 SK.LANDSKOUTER SPARTA 5 - 0 FF



Dames: Bekerwedstrijden - Hofman Sport Cup Dames C (O-Vl.)


30/07/2010 20:00 MELSELE SPARTA 15 - 0
08/08/2010 10:30 SPARTA GENTBRUGGE 3 - 3 pen. 4 - 2 foto's
15/08/2010 16:00 FC.MERELBEKE SPARTA 5 - 0 FF
22/08/2010 10:30 SPARTA VC.DAMES.E.AALST -





Tornooien Dames


1/5/2011: SPARTA


wedstrijdschema



21/5/2011: Rapid Lebbeke


Adres : Albert I-straat 124
9280 Lebbeke

10u00 SPARTA RC lebbeke B
11u00 SPARTA DZ Pamel
12u00 SPARTA KFCO Wilrijk
13u30 SPARTA Zandvliet Sport
14u30 SPARTA Massenhoven VC

15u00 wedstrijden voor plaatsen 7 tot 12
15u30 wedstrijden voor plaatsen 1 tot 6

Wedstrijden 8 tegen 8 in de breedte van het veld
wedstrijdduur: 1 x 20 min
prijsuitreiking: 16u00