Archief 2008-2009

1ste Ploeg
Beloften
Dames
replica watches
U17 Scholieren
U15 Knapen
U13 Miniemen
U11 Preminiemen
U9 Duiveltjes
U8 Duiveltjes
U7 Duiveltjes
jeugdtornooi 2009
Evenementen
zenith replica watches

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica

2008-2009: U13 Miniemen



Staan niet op de foto: Bob, Arnout en Ruben
hublot replica watches

Trainer en afgevaardigde(n)


Trainer : Lamberts Willy (0497/57 62 80)
Afgevaardigde : Mannaert Wilfried (0476/72 56 47)
breitling replica watches

Spelers


Bresseleers Nick 19/08/1997
Contryn Arnout 03/12/1996
Corvers Ruben 04/12/1996
De Donder Marjolein 13/11/1996
De Nil Gerben 08/08/1996
Geurts Jamie 06/02/1996
Goossens Fien 14/04/1996
Jacobs Jeroen 18/06/1996
Linders Thomas 26/09/1996
Roelants Edwin 15/02/1997
Rosier Simon 28/07/1997
Seghers Cyrill 30/12/1996
Van Damme Bob 19/03/1997
Van Den Boer Stan 22/11/1996
Van Poucke Lenny 22/09/1997
Van Riet Stijn 19/06/1997
Verberckmoes Bram 06/02/1997
Verheyden Leander 25/10/1996
Vermeir Brent 21/11/1997
Vernimmen Jessica 19/10/1997
Vranckaert Jonas 19/08/1997
Zahriou Sania17/03/1997


Algemene stand


Reeks O-VL gewestelijke L
Plaats Clubnaam W W V G S + - Ptn
1 KV.ST.GILLIS A 27 24 3 0 114 149 35 72
2 BAASRODE 27 21 1 5 65 93 28 68
3 VCE.AALST 2002 27 19 3 5 48 86 38 62
4 RC.LEBBEKE 27 19 5 3 68 94 26 60
5 LEDE 27 16 7 4 31 88 57 52
6 VB.MELDERT 27 13 8 6 29 75 46 45
7 OUDEGEM 27 13 13 1 8 75 67 40
8 SP.BUGGENHOUT26 12 12 2 1 61 60 38
9 HOFSTADE 27 10 14 3 5 79 74 33
10 HERDERSEM A 28 9 14 5 -3 47 50 32
11 HERDERSEM B 26 8 16 2 -45 46 91 26
12 SK.LEBBEKE 27 8 18 1 -25 55 80 25
13 BAARDEGEM 27 4 20 3 -96 33 129 15
14 KV.ST.GILLIS B 27 3 22 2 -83 35 118 11
15 SCHOONAARDE 27 1 24 2 -117 21 138 5


Kalender


30/08/2008 10:00 SP.BUGGENHOUT VCE.AALST 2002 2 - 5
13/09/2008 10:00 HERDERSEM A SP.BUGGENHOUT 2 - 0
20/09/2008 10:00 SP.BUGGENHOUT HOFSTADE 2 - 1
27/09/2008 13:30 SCHOONAARDE SP.BUGGENHOUT 1 - 3
04/10/2008 10:00 SP.BUGGENHOUT KV.ST.GILLIS B 3 - 0
11/10/2008 10:30 RC.LEBBEKE SP.BUGGENHOUT 1 - 0
18/10/2008 10:00 SP.BUGGENHOUT VB.MELDERT 2 - 2
25/10/2008 13:30 BAARDEGEM SP.BUGGENHOUT 1 - 4
31/10/2008 19:00 SP.BUGGENHOUT KV.ST.GILLIS A 0 - 4
08/11/2008 12:30 BAASRODE SP.BUGGENHOUT 3 - 2
15/11/2008 10:00 SP.BUGGENHOUT HERDERSEM B 8 - 1
22/11/2008 11:00 SK.LEBBEKE SP.BUGGENHOUT 1 - 3
29/11/2008 10:00 SP.BUGGENHOUT LEDE 5 - 2
06/12/2008 10:00 OUDEGEM SP.BUGGENHOUT 21/2/2009
13/12/2008 14:00 VCE.AALST 2002 SP.BUGGENHOUT 4 - 1
10/01/2009 10:00 SP.BUGGENHOUT HERDERSEM A 31/1/2009
17/01/2009 10:00 HOFSTADE SP.BUGGENHOUT afgelast
24/01/2009 10:00 SP.BUGGENHOUT SCHOONAARDE 5 - 0 FF
31/01/2009 10:00 SP.BUGGENHOUT HERDERSEM A 3 - 2
07/02/2009 13:00 KV.ST.GILLIS B SP.BUGGENHOUT 0 - 2
14/02/2009 10:00 SP.BUGGENHOUT RC.LEBBEKE 1 - 5
21/02/2009 10:00 OUDEGEM SP.BUGGENHOUT 7 - 3
28/02/2009 13:00 VB.MELDERT SP.BUGGENHOUT 4 - 0
07/03/2009 10:00 SP.BUGGENHOUT BAARDEGEM 3 - 1
14/03/2009 10:00 KV.ST.GILLIS A SP.BUGGENHOUT 4 - 1
21/03/2009 10:00 SP.BUGGENHOUT BAASRODE 0 - 3
28/03/2009 13:30 HERDERSEM B SP.BUGGENHOUT stopgezet
04/04/2009 10:00 SP.BUGGENHOUT SK.LEBBEKE 5 - 0 FFT
18/04/2009 15:00 LEDE SP.BUGGENHOUT 2 - 2
25/04/2009 10:00 SP.BUGGENHOUT OUDEGEM 1 - 4


Foto's


klik op de gewenste foto om te bekijken