Ploegfoto
Spelerskern
Trainers & afgevaardigden
Kalender & uitslagen & verslagen
Klassement
Gele & rode kaarten
replica rolex
Doelschutters
Adressen & sites tegenstanders
Voorbereiding & beker
Stage Blankenberge

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica
cartier replica

2012-2013: 1ste Ploeg - Algemene Stand

rolex replica watches
klassement aangepast op 2/5

Reeks OOST-VLAANDEREN - 3de PROVINCIALE E

Plaats Clubnaam M W G V + - S Ptn
1 KLINGE 30 19 9 2 51 22 29 66
2 HAASDONK 30 18 6 6 58 18 40 60
3 SINAAI 30 16 6 8 61 45 16 54
4 SKL.DOORSLAAR 30 15 8 7 51 34 17 53
5 BAZEL 30 13 11 6 53 38 15 50
6 SK.GERDA 30 12 8 10 55 43 12 44
7 STEKENE SP. 30 11 10 9 62 46 16 43
8 WB.ST.NIKLAAS 30 12 5 13 39 51 -12 41
9 HEIKANT 30 11 8 11 58 45 13 41
10 KIELDRECHT 30 10 10 10 36 37 -1 40
11 SPARTA30 10 8 12 37 51 -14 38
12 MELSELE B 30 10 4 16 42 65 -23 34
13 DAKNAM 30 7 6 17 43 78 -35 27
14 HAMME-ZOGGE 30 5 11 14 52 64 -12 26
15 RUPELMONDE 30 4 10 16 33 57 -24 22
16 EKSAARDE 30 4 6 20 38 75 -37 18




Rangschikking periode 1


Plaats Clubnaam M W G V + - S Ptn
1 SINAAI 10 7 3 0 25 10 15 24
2 KLINGE 10 6 4 0 17 7 10 22
3 SPARTA10 6 3 1 23 11 12 21
4 HAASDONK 10 5 2 3 20 7 13 17
4 SK.GERDA 10 5 2 3 18 14 4 17
6 WB.ST.NIKLAAS 10 4 3 3 16 17 -1 15
7 BAZEL 10 3 4 3 19 20 -1 13
8 STEKENE SP. 10 3 3 4 24 22 2 12
8 HEIKANT 10 3 3 4 15 15 0 12
8 SKL.DOORSLAAR 10 3 3 4 12 14 -2 12
8 EKSAARDE 10 3 3 4 18 21 -3 12
12 MELSELE B 10 3 2 5 15 29 -14 11
13 KIELDRECHT 10 2 4 4 9 13 -4 10
14 RUPELMONDE 10 2 2 6 12 18 -6 8
15 HAMME-ZOGGE 10 0 6 4 16 21 -5 6
16 DAKNAM 10 0 3 7 12 32 -20 3




Rangschikking periode 2


Plaats Clubnaam M W G V + - S Ptn
1 KLINGE 10 7 3 0 17 4 13 24
2 SKL.DOORSLAAR 10 7 1 2 22 9 13 22
3 BAZEL 10 6 4 0 19 7 12 22
4 HAASDONK 10 6 2 2 15 5 10 20
5 SINAAI 10 5 2 3 23 14 9 17
6 STEKENE SP. 10 4 4 2 19 12 7 16
7 WB.ST.NIKLAAS 10 5 0 5 13 21 -8 15
8 SK.GERDA 10 3 4 3 21 17 4 13
9 HEIKANT 10 3 4 3 18 18 0 13
10 KIELDRECHT 10 3 3 4 15 15 0 12
11 DAKNAM 10 3 1 6 13 28 -15 10
12 MELSELE B 10 3 0 7 10 17 -7 9
13 SPARTA10 2 3 5 7 18 -11 9
14 HAMME-ZOGGE 10 2 2 6 19 25 -6 8
15 RUPELMONDE 10 1 4 5 11 18 -7 7
16 EKSAARDE 10 1 1 8 12 26 -14 4




Rangschikking periode 3


Plaats Clubnaam M W G V + - S Ptn
1 HAASDONK 10 7 2 1 23 6 17 23
2 KLINGE 10 6 2 2 17 11 6 20
3 SKL.DOORSLAAR 10 5 4 1 17 11 6 19
4 KIELDRECHT 10 5 3 2 12 9 3 18
5 HEIKANT 10 5 1 4 25 12 13 16
6 STEKENE SP. 10 4 3 3 19 12 7 15
7 BAZEL 10 4 3 3 15 11 4 15
8 SK.GERDA 10 4 2 4 16 12 4 14
9 DAKNAM 10 4 2 4 18 18 0 14
10 MELSELE B 10 4 2 4 17 19 -2 14
11 SINAAI 10 4 1 5 13 21 -8 13
12 HAMME-ZOGGE 10 3 3 4 17 18 -1 12
13 WB.ST.NIKLAAS 10 3 2 5 10 13 -3 11
14 SPARTA10 2 2 6 7 22 -15 8
15 RUPELMONDE 10 1 4 5 10 21 -11 7
16 EKSAARDE 10 0 2 8 8 28 -20 2