Archief 2009-2010

1ste Ploeg
Beloften
Dames
U17 Scholieren
U15 Knapen
replica watches uk
U13 Miniemen
U10 Preminiemen
U9 Duiveltjes
U8 Duiveltjes
U6 & U7 Duiveltjes
panerai replica watches
Sparta jeugdtornooi
Kampioenenhuldiging U15 & U17
Persberichten

Pasta Sparta eetfestijn
Mosselfestijn
Sinterklaas
Kerstmarkt Opdorp
Kerstfeest
Steakfestijn
Sparta's Populaire Kwis

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica
cartier replica

2009 - 2010: Ploegfoto U9 Duiveltjes

Klik op de foto om te vergroten

replica watches


U9 Duiveltjes: Trainer & afgevaardigde(n)

panerai replica watches
Trainer : Van Belle Erik
tel: 0486/77 60 45
e-mail: erik.vanbelle@telenet.be


Afgevaardigde: De Hauwere Vicky
tel: 0478/63 50 99


U9 Duiveltjes: Spelers

Basic Jelle 17/10/2001
Boel Jarne 13/02/2001
Bresseleers Sam 03/07/2001
De Potter Siel 30/03/2001
De Raes Bernd 07/09/2001
De Volder Yenthe 27/08/2001
Luypaert Lander 31/10/2001
Suys Toby 18/01/2001
Vanacker Rhonan 23/08/2001
Van Belle Brent 01/03/2001
Van Den Brempt Mattias 24/01/2001
Van den Broeck Ruben 15/12/2001


U9 Duiveltjes: Kalender & uitslagen



Reeks O-VL gewestelijke L

30/08/2009 10:00 SP.BUGGENHOUT HERDERSEM 8 - 1
05/09/2009 10:00 GREMBERGEN SP.BUGGENHOUT 10 - 7
19/09/2009 09:00 RANGERS OPDORP SP.BUGGENHOUT 14 - 2 foto's
26/09/2009 10:00 SP.BUGGENHOUT SCHOONAARDE 10 - 8
03/10/2009 11:00 OPSTAL SP.BUGGENHOUT 10 - 6
10/10/2009 10:00 SP.BUGGENHOUT SK.LEBBEKE 5 - 10
17/10/2009 10:30 KV.ST.GILLIS SP.BUGGENHOUT 4 - 6
24/10/2009 10:00 SP.BUGGENHOUT BAASRODE 3 - 9 foto's
31/10/2009 12:30 S.MOORSEL SP.BUGGENHOUT 1 - 9
14/11/2009 11:00 RC.LEBBEKE SP.BUGGENHOUT 9 - 5
21/11/2009 14:15 BERLARE SP.BUGGENHOUT 8 - 1
28/11/2009 10:00 SP.BUGGENHOUT KFCE.ZELE verpl.
05/12/2009 09:30 OUDEGEM SP.BUGGENHOUT verpl.
12/12/2009 11:00 HERDERSEM SP.BUGGENHOUT 6 - 7
19/12/2009 10:00 SP.BUGGENHOUT GREMBERGEN afgel.
16/01/2010 10:00 SP.BUGGENHOUT RANGERS OPDORP afgel.
23/01/2010 09:30 SCHOONAARDE SP.BUGGENHOUT 17 - 4
30/01/2010 10:00 SP.BUGGENHOUT OPSTAL 2 - 24
06/02/2010 11:00 SK.LEBBEKE SP.BUGGENHOUT 3 - 4
13/02/2010 10:00 SP.BUGGENHOUT KFCE.ZELE afgel.
20/02/2010 10:00 SP.BUGGENHOUT KV.ST.GILLIS 7 - 5
27/02/2010 11:00 BAASRODE SP.BUGGENHOUT 8 - 3
05/03/2010 19:00 SP.BUGGENHOUT S.MOORSEL 12 - 3
13/03/2010 09:30 OUDEGEM SP.BUGGENHOUT 5 - 4
27/03/2010 10:00 SP.BUGGENHOUT RC.LEBBEKE 3 - 4
10/04/2010 10:00 SP.BUGGENHOUT BERLARE 1 - 2
17/04/2010 10:00 KFCE.ZELE SP.BUGGENHOUT 4 - 13
24/04/2010 10:00 SP.BUGGENHOUT OUDEGEM 3 - 3



Tornooien U9 Duiveltjes

26/12/2009: Peizegem indoortornooi

Adres:
Sporthal van de Gemeentelijke Tuinbouwschool
Molenbaan 54
Peizegem

11u00 SPARTA Kortenberg
12u00 SPARTA Peizegem
13u20 SPARTA Relegem

Wedstrijden van 1 x 15 min.


22/8/2009: VVH Lippelo

Adres:
Lippelodorp 82/a
2890 Lippelo

13u45 Heindonk SPARTA
14u45 SPARTA Rangers Opdorp
15u45 SPARTA Lippelo A

Wedstrijdduur: 2 x 10'


2/5/2010: Heikant Zele


Adres:
Cmp: Ter Heide
Adres : Rechteheistraat
9240 Zele (Heikant)

13u25 SPARTA Stekene
14u15 Hofstade SPARTA
15u20 Heikant SPARTA
16u10 Wetteren SPARTA

Wedstrijdduur: 1 x 15 min



8/5/2010: Coca Cola Cup


Adres:
K.V. Red Star Waasland
complex Puyenbekestadion
Watermolenstraat 104 te Belsele.

Wedstrijdschema's zijn ter plaatse beschikbaar.

Bekijk de FOTO'S



13/5/2010: SPARTA


Wedstrijdschema's zijn te downloaden van Sparta site.