Archief 2009-2010

1ste Ploeg
Beloften
Dames
U17 Scholieren
U15 Knapen
replica watches uk
U13 Miniemen
U10 Preminiemen
U9 Duiveltjes
U8 Duiveltjes
U6 & U7 Duiveltjes
panerai replica watches
Sparta jeugdtornooi
Kampioenenhuldiging U15 & U17
Persberichten

Pasta Sparta eetfestijn
Mosselfestijn
Sinterklaas
Kerstmarkt Opdorp
Kerstfeest
Steakfestijn
Sparta's Populaire Kwis

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica

2009 - 2010: Ploegfoto U6 & U7 Duiveltjes

Klik op de foto om te vergroten



replica watches

U7 Duiveltjes: Trainer & afgevaardigde(n)

replicas de relojes
Trainer: Boeykens Dylan
tel: 0476/475353
e-mail: nadine.sertijn@skynet.be

Assistent Trainer: Sertijn Sammy
tel: 0472/545258

Afgevaardigde: Boutaybi Yessin
tel: 0475/33 22 03
e-mail: nissey1988@hotmail.com


U6 & U7 Duiveltjes: Spelers


Bosteels Lander 14/06/2004
Crombe Berre 14/08/2003
De Schepper Kobe28/05/2003
Feyaerts Ricco 15/07/2004
Peeleman Jesse 07/08/2004
Teugels Abel 04/03/2003
Van Cauwenbergh Milan22/12/2003
Van Droogenbroeck Jason06/10/2004
Walraevens Bert 06/05/2004
Boel Kjell 20/05/2004
Spruyt Jitse 29/08/2004
Vanacker Aaron 06/01/2004
De Vis Sharon 17/02/2004
Van Baelen Renzo23/12/2003
Van Baelen Arezo23/12/2003


U7 Duiveltjes: Kalender & uitslagen


Reeks O-VL gewestelijke I

29/08/2009 09:30 SP.BUGGENHOUT KV.ST.GILLIS 1 - 14 foto's
05/09/2009 15:00 LEDE SP.BUGGENHOUT afgel.
12/09/2009 09:30 SP.BUGGENHOUT EREMBODEGEM 12 - 2
19/09/2009 11:30 RANGERS OPDORP SP.BUGGENHOUT 3 - 1
26/09/2009 09:30 SP.BUGGENHOUT SCHOONAARDE 0 - 7
03/10/2009 13:30 OPSTAL SP.BUGGENHOUT 17 - 1
10/10/2009 09:30 SP.BUGGENHOUT VB.MELDERT 1 - 2
17/10/2009 10:00 SK.LEBBEKE SP.BUGGENHOUT 6 - 3
24/10/2009 09:30 SP.BUGGENHOUT S.MOORSEL 8 - 4
31/10/2009 09:45 HERDERSEM SP.BUGGENHOUT 18 - 1
07/11/2009 09:30 SP.BUGGENHOUT DOGGEN forf.
14/11/2009 09:30 NIEUWERKERKEN SP.BUGGENHOUT afgel.
21/11/2009 11:00 RC.LEBBEKE SP.BUGGENHOUT 15 - 1 foto's
28/11/2009 09:30 SP.BUGGENHOUT VCE.AALST 2002 verpl.
05/12/2009 11:00 HOFSTADE SP.BUGGENHOUT verpl.
12/12/2009 10:00 KV.ST.GILLIS SP.BUGGENHOUT 4 - 1
19/12/2009 09:30 SP.BUGGENHOUT LEDE afgel.
09/01/2010 14:00 EREMBODEGEM SP.BUGGENHOUT afgel.
16/01/2010 09:30 SP.BUGGENHOUT RANGERS OPDORP afgel.
23/01/2010 10:45 SCHOONAARDE SP.BUGGENHOUT 9 - 0
29/01/2010 ? SP.BUGGENHOUT OPSTAL 3 - 7
06/02/2010 10:30 VB.MELDERT SP.BUGGENHOUT 2 - 7
13/02/2010 09:30 SP.BUGGENHOUT VCE.AALST 2002 afgel.
19/02/2010 18:00 SP.BUGGENHOUT SK.LEBBEKE 1 - 2
27/02/2010 10:00 S.MOORSEL SP.BUGGENHOUT 0 - 6
03/03/2010 18:45 SP.BUGGENHOUT HERDERSEM 2 - 7
13/03/2010 14:00 HOFSTADE SP.BUGGENHOUT 4 - 3
20/03/2010 10:00 DOGGEN SP.BUGGENHOUT 8 - 7 foto's
27/03/2010 09:30 SP.BUGGENHOUT NIEUWERKERKEN 4 - 8 foto's
10/04/2010 09:30 SP.BUGGENHOUT RC.LEBBEKE 3 - 6
17/04/2010 10:30 VCE.AALST 2002 SP.BUGGENHOUT 8 - 6
24/04/2010 09:30 SP.BUGGENHOUT HOFSTADE 10 - 2



Tornooien U6 Duiveltjes


3/1/2010: Peizegem indoortornooi

Adres:
Sporthal van de Gemeentelijke Tuinbouwschool
Molenbaan 54
Peizegem

11u00 Meldert SPARTA
11u40 SPARTA Mazenzele
12u40 Opwijk SPARTA

Wedstrijden van 1 x 15 min.


5/4/2010: Sinaai


Adres:
Complex: Ter Beke
Vleeshouwersstraat
9112 Sinaai-Waas

09u30 Stekene SPARTA
11u00 SPARTA E Opstal
12u00 St-Gillis-Waas SPARTA
12u00 Sinaai SPARTA

Finales
14u00 5A - 5B
14u00 4A - 4B
14u30 3A - 3B
14u30 2A - 2B
14u30 1A - 1B

wedstrijdduur: 15 min
prijsuitreiking: 15.00 uur


1/5/2010: Schoonaarde


Adres:
Moleneinde
9200 Schoonaarde

15u00 Schoonaarde SPARTA
16u00 SPARTA SK Berlare

Wedstrijden van 2 x 10 min.



13/5/2010: SPARTA





15/5/2010: SK Lebbeke


Adres:
Ziekenhuisveldbaan
Lebbeke

11u30 SK Lebbeke SPARTA
12u30 SPARTA Winnik
13u30 Steenhuffel SPARTA

Wedstrijdduur: 2 x 7,5 min. + 3 penalties


Tornooien U7 Duiveltjes


27/12/2009: Peizegem indoortornooi

Adres:
Sporthal van de Gemeentelijke Tuinbouwschool
Molenbaan 54
Peizegem

12u20 Peizegem SPARTA
13u00 SPARTA Overijse B
14u00 Opwijk B SPARTA

Wedstrijden van 1 x 15 min.


30/8/2009: Rangers Opdorp

Adres:
Eikendreef (B-complex)
9255 Buggenhout

09u40 Opdorp A SPARTA
11u00 KFC Meise SPARTA

Wedstrijdduur: 2 x 10'

Prijsuitreiking: 13u00


21/3/2010: Mariekerke

Adres:
Droogveldstraat
2880 Mariekerke

14u45 KVK Hingene SPARTA
15u55 E.Opstal SPARTA
17u05 FC Mariekerke SPARTA

17u35 uitreiking medailles

*** Bekijk de ploegfoto


18/4/2010: Schellebelle


Adres:
Hoekstraat
9260 Schellebelle

10u20 SPARTA KVV Schelde
11u10 S. Moorsel SPARTA

Kruisfinales om 12u25
Finales om 13u15 of 13u40

Wedstrijdduur: alle wedstrijden duren 1 x 20 min.


2/5/2010: Lede


Adres:
Naam : Cmp: Gemeentelijke Sportterr.
Adres : Keibergkerkweg
9340 Lede

14u00 St. Wetteren SPARTA
15u00 SPARTA Schr. Moorsel

Finales om 16u30, 17u00 en 17u30

Wedstrijdduur : 1 x 15 min



9/5/2010: Denderleeuw


Adres:
Adres : Walleken, 18
9470 Denderleeuw

12u00 SPARTA Borchtlombeek
12u25 SPARTA St. Denderleeuw

Kruisfinales om 13u15 of 13u40
Finales om 13u40 of 14u05

Wedstrijdduur : 1 x 15 min



13/5/2010: SPARTA