Archief 2009-2010

1ste Ploeg
Beloften
Dames
U17 Scholieren
U15 Knapen
replica watches uk
U13 Miniemen
U10 Preminiemen
U9 Duiveltjes
U8 Duiveltjes
U6 & U7 Duiveltjes
panerai replica watches
Sparta jeugdtornooi
Kampioenenhuldiging U15 & U17
Persberichten

Pasta Sparta eetfestijn
Mosselfestijn
Sinterklaas
Kerstmarkt Opdorp
Kerstfeest
Steakfestijn
Sparta's Populaire Kwis

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica
cartier replica

2009 - 2010: Ploegfoto U8 Duiveltjes

Klik op de foto om te vergroten


replica watches

U8 Duiveltjes: Trainer & afgevaardigde(n)

panerai replica watches
Trainer : Van Leemput Kurt
tel: 0484/97 45 53
e-mail: kurtvanleemput@skynet.be


Afgevaardigde: Minnoye Carine
tel: 0479/20 49 84
e-mail: carine.minnoye@hotmail.com

U8 Duiveltjes: Spelers


De Ridder Liam 26/08/2002
Mertens Fiona 14/09/2001
Morbey Enzo 28/09/2002
Rampelberg Bram20/07/2002
Ravyts Tim 13/02/2002
Van Leemput Kyan 02/07/2002
Van Zegbroeck Dimitri 16/09/2002
Walraevens Bob 12/12/2002


U8 Duiveltjes: Kalender & uitslagen


Reeks O-VL gewestelijke J

29/08/2009 09:45 SP.BUGGENHOUT KV.ST.GILLIS A 8 - 5 foto's
05/09/2009 11:00 KV.ST.GILLIS B SP.BUGGENHOUT 4 - 6
19/09/2009 11:30 RANGERS OPDORP SP.BUGGENHOUT 5 - 3
30/09/2009 18:15 SP.BUGGENHOUT SCHOONAARDE 5 - 9
03/10/2009 10:30 VB.MELDERT SP.BUGGENHOUT 3 - 13
10/10/2009 09:45 SP.BUGGENHOUT SK.LEBBEKE A 9 - 7
17/10/2009 10:00 SK.LEBBEKE B SP.BUGGENHOUT 11 - 20
24/10/2009 09:45 SP.BUGGENHOUT S.MOORSEL 20 - 4foto's
31/10/2009 11:00 RC.LEBBEKE A SP.BUGGENHOUT 5 - 8
07/11/2009 09:45 SP.BUGGENHOUT HERDERSEM 7 - 6
14/11/2009 10:30 BAARDEGEM SP.BUGGENHOUT FF
21/11/2009 11:00 RC.LEBBEKE B SP.BUGGENHOUT FF
28/11/2009 09:45 SP.BUGGENHOUT OPSTAL verpl.
05/12/2009 09:30 OUDEGEM SP.BUGGENHOUT verpl.
12/12/2009 11:00 KV.ST.GILLIS A SP.BUGGENHOUT 4 - 6
19/12/2009 09:45 SP.BUGGENHOUT KV.ST.GILLIS B afgel.
09/01/2010 09:30 RANGERS OPDORP B SP.BUGGENHOUT afgel.
16/01/2010 09:45 SP.BUGGENHOUT RANGERS OPDORP A afgel.
23/01/2010 09:30 SCHOONAARDE SP.BUGGENHOUT 12 - 6
30/01/2010 09:45 SP.BUGGENHOUT VB.MELDERT 16 - 5
06/02/2010 11:00 SK.LEBBEKE A SP.BUGGENHOUT 12 - 7
13/02/2010 09:45 SP.BUGGENHOUT OPSTAL afgel.
20/02/2010 09:45 SP.BUGGENHOUT SK.LEBBEKE B 8 - 4
27/02/2010 11:00 S.MOORSEL SP.BUGGENHOUT 1 - 13
05/03/2010 18:00 SP.BUGGENHOUT RC.LEBBEKE A 9 - 8
13/03/2010 09:30 OUDEGEM SP.BUGGENHOUT 6 - 4
20/03/2010 09:45 HERDERSEM SP.BUGGENHOUT 2 - 10
27/03/2010 09:45 SP.BUGGENHOUT BAARDEGEM FF
10/04/2010 09:45 SP.BUGGENHOUT RC.LEBBEKE B FF
17/04/2010 11:00 OPSTAL SP.BUGGENHOUT 6 - 5
24/04/2010 09:45 SP.BUGGENHOUT OUDEGEM 5 - 11




Tornooien U8 Duiveltjes

23/8/2009: SK Grembergen

Adres:
Adres : Kleemputstraat
9200 Grembergen

10u40 SK Grembergen C Sparta
11u20 Sparta KAV Dendermonde
12u20 3de Poule 1 3de Poule 2
12u20 2de Poule 1 2de Poule 2
12u50 1ste Poule 1 1ste Poule 2

Wedstrijdduur: 1 x 20'

Prijsuitreiking: 13u20

!!! Onze U8 Duiveltjes wonnen het tornooi van Grembergen. In de finale versloegen ze SK Lebbeke met 2-1!


30/8/2009: Rangers Opdorp

Adres:
Eikendreef (B-complex)
9255 Buggenhout

14u00 Opdorp A SPARTA
14u40 SPARTA Lippelo
16u00 3de poule A 3de poule B
16u00 2de poule A 2de poule B
16u40 1ste poule A 1ste poule B

Wedstrijdduur: 2 x 10'

Prijsuitreiking: 17u30


2/1/2010: Peizegem indoortornooi

Adres:
Sporthal van de Gemeentelijke Tuinbouwschool
Molenbaan 54
Peizegem

11u20 SPARTA Eppegem
11u40 Opstal SPARTA
12u40 SPARTA Relegem

Wedstrijden van 1 x 15 min.


5/4/2010: Mollem


Adres:
Kouter
1730 Mollem

13u30 Opstal SPARTA
14u30 Mollem SPARTA
15u30 Ternat SPARTA
16u00 Mazenzele SPARTA
16u40 5de reeks 1 - 5de reeks 2
16u40 4de reeks 1 - 4de reeks 2
16u40 3de reeks 1 - 3de reeks 2
17u10 2de reeks 1 - 2de reeks 2
17u10 1ste reeks 1 - 1ste reeks 2

Wedstrijdduur: 2 x 10 min + 3 pen. per ploeg

Prijsuitreiking: 17u45


8/5/2010: Merchtem


Adres:
drijpikkel , Wolvertemsestwg 92
1785 Merchtem

09u30 SPARTA Asse ter heide
10u05 SPARTA Merchtem B
10u40 SPARTA Londerzeel SK

plaatsingen vanaf 11.30 u

wedstrijdduur: 2 x 10 min. zonder rust

* De U8 speelden de FINALE: 4 - 4.

9/5/2010: Opstal


Adres:
Dreef
9255 Buggenhout (Opstal)

09u30 Massemen SPARTA
10u30 SPARTA Strombeek
11u30 SPARTA E. Opstal

wedstrijdduur : 1 x 15 minuten

Finales om 12.30 u ( alle plaatsen )
wedstrijdduur : 2 x 15 minuten

* De U8 speelden de FINALE en verloren nipt met 5-4.

Bekijk de FOTO'S van Geert Ravijts



13/5/2010: SPARTA


Wedstrijdschema's zijn te downloaden van Sparta site.