Archief 2009-2010

1ste Ploeg
Beloften
Dames
U17 Scholieren
U15 Knapen
replica watches uk
U13 Miniemen
U10 Preminiemen
U9 Duiveltjes
U8 Duiveltjes
U6 & U7 Duiveltjes
panerai replica watches
Sparta jeugdtornooi
Kampioenenhuldiging U15 & U17
Persberichten

Pasta Sparta eetfestijn
Mosselfestijn
Sinterklaas
Kerstmarkt Opdorp
Kerstfeest
Steakfestijn
Sparta's Populaire Kwis

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica

2009 - 2010: Ploegfoto U13 Miniemen

Klik op de foto om te vergroten



replica watches

U13 Miniemen: Trainer & afgevaardigde(n)

panerai replica watches
Trainer : Heyvaert Alain
tel: 0495/18 03 59
e-mail: alain.heyvaert1@telenet.be


Afgevaardigde: De Smedt Dirk
tel: 0494/47 92 53

Afgevaardigde: Peeleman Geert
tel: 0472/45 90 66
e-mail: peeleman.geert@telenet.be


U13 Miniemen: Spelers


Bresseleers Ben 28/08/1998
Bresseleers Nick 19/08/1997
De Donder Marjolein 13/11/1996
De Nil Bavo 26/08/1998
De Smedt Maxim 12/08/1998
Goossens Bavo 03/03/1998
Goossens Fien 14/04/1996
Moortgat Vincent 15/05/1998
Peeleman Tibo 12/11/1999
Roelants Edwin 15/02/1997
Rosier Simon 28/07/1997
Steenhuyse Dylano 24/03/1997
Van Damme Bob 19/03/1997
Van der Vekens Chanti 15/06/1998
Van Poucke Lenny 22/09/1997
Van Praet Nils 18/01/1997
Van Riet Stijn 19/06/1997
Van Roy Mickey 18/02/1997
Verberckmoes Bram 06/02/1997
Vermeir Brent 21/11/1997
Vranckaert Jonas 19/08/1997


U13 Miniemen: Klassement

Reeks O-VL gewestelijke I

Plaats Clubnaam W. W V G S + - Ptn
1 KV.ST.GILLIS B 23 20 1 2 86 105 19 62
2 LEDE 22 19 3 0 83 105 22 57
3 SPARTA 22 18 3 1 47 63 16 55
4 HERDERSEM A 21 16 4 1 77 96 19 49
5 VB.MELDERT 22 15 6 1 34 64 30 46
6 BAARDEGEM B 23 13 8 2 15 61 46 41
7 HOFSTADE 22 11 9 2 25 78 53 35
8 DAKNAM 23 10 11 2 -5 50 55 32
9 OUDEGEM 23 6 15 2 -16 53 69 20
10 KV.ST.GILLIS A 22 5 15 2 -41 33 74 17
10 SCHOONAARDE 22 5 15 2 -57 41 98 17
12 WICHELEN 22 4 17 1 -77 38 115 13
13 BAARDEGEM A 22 4 18 0 -60 15 75 12
14 BAASRODE 23 1 22 0 -111 16 127 3
15 HERDERSEM B 0 0 0 0 0 0 0 0
15 SK.LEBBEKE 0 0 0 0 0 0 0 0



U13 Miniemen: Kalender & uitslagen


Reeks O-VL gewestelijke I

29/08/2009 11:30 SP.BUGGENHOUT HERDERSEM A 1 - 0 foto's
05/09/2009 10:00 LEDE SP.BUGGENHOUT 0 - 2
12/09/2009 12:30 SP.BUGGENHOUT WICHELEN 7 - 0 foto's
19/09/2009 13:00 KV.ST.GILLIS B SP.BUGGENHOUT 1 - 1 foto's
26/09/2009 12:30 SP.BUGGENHOUT DAKNAM 3 - 0
03/10/2009 10:00 OUDEGEM SP.BUGGENHOUT 3 - 4 foto's
10/10/2009 12:30 SP.BUGGENHOUT SK.LEBBEKE 2 - 1 foto's
17/10/2009 15:00 BAASRODE SP.BUGGENHOUT 0 - 6 foto's
24/10/2009 12:30 SP.BUGGENHOUT HERDERSEM B FF
31/10/2009 14:00 HOFSTADE SP.BUGGENHOUT 1 - 2
07/11/2009 12:30 SP.BUGGENHOUT KV.ST.GILLIS A 4 - 0 foto's
14/11/2009 11:30 BAARDEGEM B SP.BUGGENHOUT 0 - 3 foto's
21/11/2009 12:30 VB.MELDERT SP.BUGGENHOUT 2 - 1 foto's
28/11/2009 12:15 SP.BUGGENHOUT BAARDEGEM A verpl.
05/12/2009 10:00 SCHOONAARDE SP.BUGGENHOUT verpl.
12/12/2009 13:00 HERDERSEM A SP.BUGGENHOUT 1 - 0 foto's
19/12/2009 12:15 SP.BUGGENHOUT LEDE afgel.
09/01/2010 13:30 WICHELEN SP.BUGGENHOUT afgel.
16/01/2010 12:30 SP.BUGGENHOUT KV.ST.GILLIS B afgel.
23/01/2010 15:00 DAKNAM SP.BUGGENHOUT 0 - 5 foto's
30/01/2010 12:30 SP.BUGGENHOUT OUDEGEM 4 - 1
06/02/2010 15:30 SK.LEBBEKE SP.BUGGENHOUT FF
13/02/2010 12:30 SP.BUGGENHOUT BAARDEGEM A afgel.
20/02/2010 12:30 SP.BUGGENHOUT BAASRODE 5 - 0 FF
27/02/2010 10:00 HERDERSEM B SP.BUGGENHOUT FF
06/03/2010 12:30 SP.BUGGENHOUT HOFSTADE 0 - 5 FF
13/03/2010 10:00 SCHOONAARDE SP.BUGGENHOUT 0 - 2
20/03/2010 13:00 KV.ST.GILLIS A SP.BUGGENHOUT 0 - 3 foto's
27/03/2010 12:30 SP.BUGGENHOUT BAARDEGEM B 4 - 1 foto's
10/04/2010 12:30 SP.BUGGENHOUT VB.MELDERT 2 - 1
17/04/2010 13:15 BAARDEGEM A SP.BUGGENHOUT 0 - 2
24/04/2010 12:30 SP.BUGGENHOUT SCHOONAARDE 2 - 0 foto's



U13 Miniemen: Jeugdcup Het Nieuwsblad

Bekijk de uitslagen en rangschikking op de site van Het Nieuwsblad. U13 = poule 5

Poulewedstrijden


dond. 28/01 19u00 E. Bazel SPARTA 2 - 1 pen. 4 - 3
dond. 28/01 19u00 HO Kalken St-Kruis-Winkel 5 - 3 pen. 3 - 5
woen. 03/02 19u15 SPARTA St-Kruis-Winkel 0 - 3 pen. 1 - 4
woen. 03/02 19u15 HO Kalken E. Bazel 3 - 0 pen. 3 - 4
woen. 24/02 19u15 HO Kalken SPARTA 4 - 0 pen. 4 - 3
woen. 24/02 19u00 E. Bazel St-Kruis-Winkel 0 - 2 pen. 5 - 3
woen. 03/03 19u15 SPARTA HO Kalken 0 - 2 pen. 3 - 2
woen. 03/03 18u30 St-Kruis-Winkel E. Bazel 1 - 2 pen. 3 - 2
woen. 10/03 19u00 St-Kruis-Winkel SPARTA 3 - 0 pen. 1 - 5
woen. 10/03 19u00 E. Bazel HO Kalken 1 - 3 pen. 5 - 3
dond. 18/03 19u00 SPARTA E. Bazel 0 - 3 pen. 5 - 4
woen. 17/02 19u00 St-Kruis-Winkel Kalken 0 - 2 pen. 3 - 4

Klassement


W PTN GW VW DR DV PV DT PT
1 HO Kalken 6 18 6 0 0 19 19 4 23
2 St-Kruis-Winkel 6 9 3 3 0 12 19 9 20
3 Bazel 6 9 3 3 0 8 24 10 20
4 SPARTA 6 0 0 6 0 1 20 17 19
Legende:
W : wedstrijden PTN: punten GW: gewonn. wedstr. VW: verloren DR: draw
DV: doelp. voor PV: penalt. voor DT: doelp. tegen PT: penalt. tegen


Tornooien U13 Miniemen


22/8/2009: SK Grembergen

Adres :
Kleemputstraat
9200 Grembergen

13u20 Sparta - SK Grembergen
14u00 WB St. Niklaas - Sparta
15u20 Relegem - Sparta

Prijsuitreiking: 16u00

Wedstrijdduur: 1 x 30'


2/5/2010: VK Hamme


Adres:
Moerheide
9220 Hamme

14u30 SPARTA VK Hamme
15u00 SPARTA Robur
16u00 FCN St. Niklaas SPARTA
16u30 VK Tielrode SPARTA

Wedstrijdduur : 2 x 10 min. + 3 penalties

* De U13 van Sparta hebben het tornooi van VK Hamme gewonnen.


8/5/2010: Baasrode


Adres:
Molenberg 13
9200 Baasrode

14u25 Daknam SPARTA
15u15 St.Amands SPARTA
16u05 Puurs SPARTA

Wedstrijdduur : 1 x 20 minuten

troostingen vanaf 16.45 u
duur : 1 x 25 minuten

* U13 Sparta winnen tornooi van Baasrode door in de finale Affligem te verslaan met 2 - 1

Bekijk de FOTO'S



15/5/2010: SPARTA


Wedstrijdschema's zijn te downloaden van Sparta site.