Archief 2009-2010

1ste Ploeg
Beloften
Dames
U17 Scholieren
U15 Knapen
replica watches uk
U13 Miniemen
U10 Preminiemen
U9 Duiveltjes
U8 Duiveltjes
U6 & U7 Duiveltjes
panerai replica watches
Sparta jeugdtornooi
Kampioenenhuldiging U15 & U17
Persberichten

Pasta Sparta eetfestijn
Mosselfestijn
Sinterklaas
Kerstmarkt Opdorp
Kerstfeest
Steakfestijn
Sparta's Populaire Kwis

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica

2009-2010: Ploegfoto Beloften

Klik op de foto om te vergroten


replica watches uk
van links naar rechts
zittend: Willocx Pascal (trainer); Boutaybi Yessin; Gerinckx Matthias; Hamels Bart; Van Dooren Joris; Geeroms Lieven; Cassaer Davy; Bruggeman Tom; De Weirdt Christophe

staand: Van hublot replica watches Dooren Eric (afgevaardigde); Rogiers Jeroen; De Decker Jonathan; Bouazzaoui Hicham; Maetens Joery; Meert Jonas; De Waegeneer Joran; Van Nimmen Chris; Crets Kristof; Bellon Ken


Beloften: Spelerskern


Klik op de foto's voor de individuele spelersfiches



Bouazzaoui Hicham
Boutaybi Yessin
Bruggeman Tom




Cassaer Davy
Crets Kristof
De Decker Jonathan




De Weirdt Christophe
Frans Stijn
Hamels Bart




Maetens Joery
Marckx Ken
Meert Jonas




Rogiers Jeroen
Van Damme Mathias
Van Dooren Joris




Van Nimmen Chris




Beloften: Trainer & afgevaardigde(n)


Trainer


Willocx Pascal
0474/37.52.23
willocx.pascal@telenet.be




Afgevaardigde


Van Dooren Eric
052/33.08.10
eric.van.dooren@telenet.be



Beloften: Klassement

Reeks O-VL 2 RESERVE M

Plaats Clubnaam W W V G S + - Ptn
1 SKL.DOORSLAAR A 22 17 1 4 61 79 18 55
2 SP.WAASMUNSTER 22 14 4 4 38 70 32 46
3 HAMME-ZOGGE 23 12 4 7 13 47 34 43
4 SOMBEKE 22 11 3 8 43 75 32 41
5 SK.LEBBEKE 24 12 10 2 8 43 35 38
6 HEIKANT 22 11 10 1 -2 40 42 34
7 SPARTA 22 9 7 6 -1 39 40 33
8 VK.HAMME 21 9 8 4 12 45 33 31
9 RANGERS OPDORP 23 9 11 3 1 53 52 30
10 SVH.WAASMUNSTER 21 8 8 5 17 65 48 29
11 KV.ST.GILLIS A 22 6 12 4 -19 30 49 22
12 TEMSE 22 5 14 3 -59 32 91 18
13 KV.ST.GILLIS B 23 4 18 1 -39 27 66 13
14 BAASRODE 21 1 18 2 -73 22 95 5
15 ROBUR 0 0 0 0 0 0 0 0
15 SKL.DOORSLAAR B 0 0 0 0 0 0 0 0



Beloften: Kalender & uitslagen


Reeks O-VL 2 RESERVE M

29/08/2009 15:15 SP.BUGGENHOUT SKL.DOORSLAAR A 2 - 2
05/09/2009 15:15 SOMBEKE SP.BUGGENHOUT 6 - 1
12/09/2009 15:15 SP.BUGGENHOUT RANGERS OPDORP 2 - 2
19/09/2009 15:00 TEMSE SP.BUGGENHOUT 0 - 2
26/09/2009 15:15 SP.BUGGENHOUT SVH.WAASMUNSTER 4 - 1
03/10/2009 15:00 KV.ST.GILLIS B SP.BUGGENHOUT 1 - 0
10/10/2009 15:15 SP.BUGGENHOUT SK.LEBBEKE 3 - 1
17/10/2009 15:00 ROBUR SP.BUGGENHOUT FF
24/10/2009 15:15 SP.BUGGENHOUT HEIKANT 5 - 1
31/10/2009 15:00 KV.ST.GILLIS A SP.BUGGENHOUT 0 - 1
07/11/2009 14:45 SP.BUGGENHOUT SP.WAASMUNSTER 0 - 4
14/11/2009 13:00 SKL.DOORSLAAR B SP.BUGGENHOUT 2 - 3
21/11/2009 14:30 VK.HAMME SP.BUGGENHOUT 2 - 1
28/11/2009 14:45 SP.BUGGENHOUT BAASRODE ->13/2
05/12/2009 14:30 HAMME-ZOGGE SP.BUGGENHOUT ->13/3
12/12/2009 15:00 SKL.DOORSLAAR A SP.BUGGENHOUT 4 - 1
19/12/2009 14:45 SP.BUGGENHOUT SOMBEKE afgel.
09/01/2010 14:30 RANGERS OPDORP SP.BUGGENHOUT afgel.
16/01/2010 15:15 SP.BUGGENHOUT TEMSE afgel.
23/01/2010 15:00 SVH.WAASMUNSTER SP.BUGGENHOUT 1 - 1
30/01/2010 15:15 SP.BUGGENHOUT KV.ST.GILLIS B 3 - 1
06/02/2010 13:30 SK.LEBBEKE SP.BUGGENHOUT 2 - 0 foto's
13/02/2010 15:15 SP.BUGGENHOUT BAASRODE afgel.
20/02/2010 15:15 SP.BUGGENHOUT ROBUR FF
27/02/2010 15:00 HEIKANT SP.BUGGENHOUT 1 - 3
06/03/2010 15:15 SP.BUGGENHOUT KV.ST.GILLIS A 2 - 1 foto's
13/03/2010 15:00 HAMME-ZOGGE SP.BUGGENHOUT 5 - 1
20/03/2010 15:00 SP.WAASMUNSTER SP.BUGGENHOUT 1 - 1
27/03/2010 15:15 SP.BUGGENHOUT SKL.DOORSLAAR B FF
10/04/2010 15:15 SP.BUGGENHOUT VK.HAMME 3 - 1 foto's
17/04/2010 15:00 BAASRODE SP.BUGGENHOUT 1 - 1
24/04/2010 15:15 SP.BUGGENHOUT HAMME-ZOGGE 2 - 2



Beloften: Voorbereiding seizoen 2009-2010


Zondag 02/8 14u00 Okegem - Sparta1 - 5
Donderdag 06/8 19u30 Sparta - KAVD0 - 6
Zondag 09/8 14u00 Sparta - Erembodegem2 - 0
Donderdag13/8 19u30 Sparta - Lambrecht4 - 2
Zondag 16/8 15u00 Massemen - Sparta1 - 1
Donderdag20/8 19u30 Sparta - Opwijk (juniors)1 - 1
Zondag 23/8 15u00 Sparta - Mere2 - 9



Beloften: Gele & rode kaarten


Lijst van 9/3

BELLON KEN 05/09
DE WEIRDT CHRISTOPHE 31/10 =
GEEROMS LIEVEN 03/10 =
GEEROMS LIEVEN 23/01 =
GEEROMS LIEVEN 06/02 =
VERHEYDEN BJORN 27/02