Archief 2009-2010

1ste Ploeg
Beloften
Dames
U17 Scholieren
U15 Knapen
replica watches uk
U13 Miniemen
U10 Preminiemen
U9 Duiveltjes
U8 Duiveltjes
U6 & U7 Duiveltjes
panerai replica watches
Sparta jeugdtornooi
Kampioenenhuldiging U15 & U17
Persberichten

Pasta Sparta eetfestijn
Mosselfestijn
Sinterklaas
Kerstmarkt Opdorp
Kerstfeest
Steakfestijn
Sparta's Populaire Kwis

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica
cartier replica

2009-2010: 1ste Ploeg Sparta Buggenhout - 3de Provinciale E

Klik op de foto om te vergroten



van links naar rechts
1e rij zittend: Van Der Jeugt Jan; replica watches uk Baetens Koen; Gerinckx Matthias; Heyvaert Alain (afgevaardigde); Peelman Bert; Van Hoeck Joeri; Verhaegen Siemen; Genijn Frederic

2de rij: Willocx Pascal (T2); Rogiers Jeroen; De Waegeneer Joran; Willems Roald; Verhaegen Ruben; Verhulst David; Huyck Kristof; Bosman Kevin; Abbeloos Steven; Vermoesen Guy (ex-T1); Heymans Dirk (keepertrainer)

3de rij: Sarens Joni; Goossens Jurgen; Vercammen Steven; De Wolf Geoffrey; Sarens Levi



1ste Ploeg: Spelerskern


Klik op de foto's voor de individuele spelersfiches


hublot replica watches
Abbeloos Steven
Baetens Koen
Bellon Ken




Bosman Kevin
De Waegeneer Joran
De Wolf Geoffrey




Geeroms Lieven
Genijn Frederic
Gerinckx Matthias




Goossens Jurgen
Huyck Kristof
Peelman Bert




Sarens Joni
Sarens Levi
Van Boven Gaya




Van Der Jeugt Jan
Van Hoeck Joeri
Vercammen Steven




Verhaegen Ruben
Verhaegen Siemen
Verhulst David




Willems Roald



1ste Ploeg: Trainers, afgevaardigden & medische staf


Klik op de foto's voor de individuele fiches


Trainers

T1
T2
keepertrainer

Ringoot Mario
Willocx Pascal
Heymans Dirk
0476/29.85.70
0474/37.52.23
0496/35.32.74
mario@athloncenter.be
willocx.pascal@telenet.be
dirk.heymans4@telenet.be




Afgevaardigden

Vercammen Paul
Heyvaert Alain
052/33.00.24
0495/18.03.59
alain.heyvaert1@telenet.be




Medische staf

Dr. Beuckelaers Frank
052/33.08.88

1ste Ploeg: Algemene Stand

Plaats Clubnaam W W V G S + - Ptn
1 SINAAI 30 20 5 5 29 53 24 65
2 RANGERS OPDORP 30 17 10 3 28 77 49 54
3 KIELDRECHT 30 15 9 6 -2 59 61 51
4 VERREBROEK 30 15 11 4 12 67 55 49
5 VK.HAMME 30 14 14 2 11 49 38 44
6 HEIKANT 30 12 11 7 2 42 40 43
7 STEKENE SP. 30 12 12 6 11 63 52 42
7 SKL.DOORSLAAR 30 12 12 6 5 57 52 42
9 SVH.WAASMUNSTER 30 12 13 5 -10 39 49 41
10 FC.MOERBEKE 30 10 9 11 4 48 44 41
11 KLINGE 30 11 12 7 -15 42 57 40
12 SPARTA 30 10 10 10 -5 40 45 40
13 SP.WAASMUNSTER 30 10 13 7 1 49 48 37
14 SOMBEKE 30 8 14 8 -16 36 52 32
15 SKV.OVERMERE 30 8 20 2 -30 29 59 26
16 WB.ST.NIKLAAS 30 6 17 7 -25 34 59 25


Winnaar 1e periode : Rangers Opdorp
Winnaar 2e periode : Verrebroek
Winnaar 3e periode : Sparta Buggenhout


1ste Ploeg: Kalender & uitslagen


30/08/2009 15:00 SP.BUGGENHOUT SKV.OVERMERE 0 - 2 verslag foto's
06/09/2009 15:00 VERREBROEK SP.BUGGENHOUT 4 - 2 verslag
13/09/2009 15:00 SP.BUGGENHOUT SP.WAASMUNSTER 2 - 2 verslag
20/09/2009 15:00 VK.HAMME SP.BUGGENHOUT 1 - 0 verslag
27/09/2009 15:00 SP.BUGGENHOUT SINAAI 3 - 2 verslag foto's
04/10/2009 15:00 SKL.DOORSLAAR SP.BUGGENHOUT 0 - 0 verslag
11/10/2009 15:00 SP.BUGGENHOUT RANGERS OPDORP 0 - 3 verslag foto's
18/10/2009 15:00 FC.MOERBEKE SP.BUGGENHOUT 0 - 0 verslag
25/10/2009 15:00 SP.BUGGENHOUT KIELDRECHT 0 - 0 verslag foto's
01/11/2009 14:30 KLINGE SP.BUGGENHOUT 2 - 1 verslag
08/11/2009 14:30 SP.BUGGENHOUT SVH.WAASMUNSTER 0 - 1 verslag foto's
15/11/2009 14:30 HEIKANT SP.BUGGENHOUT 3 - 2 verslag
22/11/2009 14:30 SP.BUGGENHOUT SOMBEKE 2 - 1 verslag foto's
29/11/2009 14:30 STEKENE SP. SP.BUGGENHOUT 1 - 1 verslag
06/12/2009 14:30 SP.BUGGENHOUT WB.ST.NIKLAAS 2 - 2 verslag foto's
13/12/2009 14:30 SKV.OVERMERE SP.BUGGENHOUT 1 - 2 verslag
03/01/2010 14:30 SP.BUGGENHOUT VERREBROEK 1 - 1 verslag
10/01/2010 14:30 SP.WAASMUNSTER SP.BUGGENHOUT op 14/2
17/01/2010 15:00 SP.BUGGENHOUT VK.HAMME 0 - 4 verslag foto's
24/01/2010 15:00 SINAAI SP.BUGGENHOUT 2 - 0 verslag
31/01/2010 15:00 SP.BUGGENHOUT SKL.DOORSLAAR 2 - 1 verslag foto's
07/02/2010 15:00 RANGERS OPDORP SP.BUGGENHOUT 2 - 3 verslag
14/02/2010 15:00 SP.WAASMUNSTER SP.BUGGENHOUT op 4/4
21/02/2010 15:00 SP.BUGGENHOUT FC.MOERBEKE 2 - 2 verslag foto's
27/02/2010 19:30 KIELDRECHT SP.BUGGENHOUT 4 - 1 verslag
07/03/2010 15:00 SP.BUGGENHOUT KLINGE 3 - 2 verslag
21/03/2010 15:00 SVH.WAASMUNSTER SP.BUGGENHOUT 0 - 1 verslag
28/03/2010 15:00 SP.BUGGENHOUT HEIKANT 2 - 0 verslag foto's
04/04/2010 15:00 SP.WAASMUNSTER SP.BUGGENHOUT 1 - 1 verslag
11/04/2010 15:00 SOMBEKE SP.BUGGENHOUT 0 - 4 verslag
18/04/2010 15:00 SP.BUGGENHOUT STEKENE SP. 3 - 1 verslag foto's
25/04/2010 15:00 WB.ST.NIKLAAS SP.BUGGENHOUT 0 - 0 verslag



1ste Ploeg: Doelschutters Sparta



Lijst van 28/4

SPELER
DOELP.
Van Hoeck Joeri 13
Bosman Kevin 5
Sarens Levi 4
Sarens Joni 3
Verhaegen Ruben 3
Verhaegen Siemen 3
De Waegeneer Joran 2
Genijn Fre 2
Verhulst David 2
Bellon Ken 1
De Weirdt Christophe 1
Geeroms Lieven 1




1ste Ploeg: Voorbereidings- en bekerwedstrijden


30/7/2009 19u30 Sparta - Opstaloefenwedstrijd1 - 3foto's
02/8/2009 16u00 Okegem - Sparta Beker van Oost-Vlaanderen (BvO)2 - 4
06/8/2009 19u30 Sparta - Opwijk (beloften)oefenwedstrijd1 - 1
09/8/2009 16u00 Sparta - Erembodegem BvO2 - 2foto's
16/8/2009 17u00 Massemen - Sparta BvO2 - 0
19/8/2009 19u30 SK Lebbeke - Spartaoefenwedstrijd1 - 0
23/8/2009 17u00 Sparta - Mere BvO2 - 0


1ste Ploeg: Eindronde voor promotie naar 2de provinciale


02/05/2010 16u00 BOEKEL SPARTA 1 - 4 verslag
08/05/2010 19u30 ELENE SPARTA 1 - 1 pen. 5 - 4 verslag wedstrijdfoto's sfeerfoto's supporters



1ste Ploeg: Gele & rode kaarten


Lijst van 26/4

BAETENS KOEN 13/09
18/04
BELLON KEN 24/01 =
07/02
BOSMAN KEVIN 22/11
DE WAEGENEER JORAN 13/09
20/09
24/01
07/03
DE WOLF GEOFFREY 24/01
31/01
28/03
GEEROMS LIEVEN 06/12
11/04
18/04
GENIJN FREDERIC 04/10 =
15/11
03/01
24/01
21/02
21/03
28/03
GOOSSENS JURGEN 06/09
HUYCK KRISTOF 01/11
PEELMAN BERT 06/09
27/02
25/04
SARENS JONI 31/01
27/02
SARENS LEVI 18/10
VAN BOVEN GAYA 06/12
13/12
17/01
27/02
04/04
VAN DER JEUGT JAN 27/09
04/10
VAN HOECK JOERI 04/10
11/10
01/11
06/12
21/02
28/03
VERCAMMEN STEVEN 06/09
07/03
21/03
04/04
25/04
VERHAEGEN RUBEN 06/09
27/09
08/11 =
VERHAEGEN SIEMEN 13/09
04/10
25/10
24/01 =
18/04
VERHULST DAVID 27/09
11/10
08/11
03/01
27/02
11/04
25/04 =
WILLEMS ROALD 30/08