Archief 2008-2009

1ste Ploeg
Beloften
Dames
replica watches
U17 Scholieren
U15 Knapen
U13 Miniemen
U11 Preminiemen
U9 Duiveltjes
U8 Duiveltjes
U7 Duiveltjes
jeugdtornooi 2009
Evenementen
zenith replica watches

Archief Sparta Buggenhout


Archief 2012 - 2013
Archief 2011 - 2012
Archief 2010 - 2011
Archief 2009 - 2010
Archief 2008 - 2009
rolex replica

2008-2009: U17 Scholieren



breitling replica watches

Trainer en afgevaardigde(n)


Trainer : Heymans Dirk (0496/35 32 74)
Afgevaardigde : Ivens Viviane (0474/71 85 17)
hublot replica watches

Spelers


Boeykens Dylan 16/02/1993
Bouchlaghmi Sabir 25/07/1993
De Bleser Jonas 06/01/1992
De Clercq Jerrit 05/08/1992
De Decker Jonathan 10/08/1992
Kissami Karam 25/05/1994
Landerloo Angelo 20/03/1993
Lijnneel Gert 13/11/1992
Linden Ingo 16/05/1994
Maetens Joery 30/11/1992
Mannaert Robbe 27/03/1993
Mannaert Thomas 27/03/1993
Ots Maarten 24/05/1993
Rombouts Gilles 01/04/1993
Stevens Jelle 10/07/1994
Stevens Maxim 27/12/1994
Van Borm Davy 30/03/1992
Van Damme Mathias 01/03/1992


Algemene stand


Reeks O-VL gewestelijke H
Plaats Clubnaam W W V G S + - Ptn
1 SVH.WAASMUNSTER 21 17 3 1 55 85 30 52
2 VKN.BEERVELDE 21 16 2 3 41 70 29 51
3 HEIKANT 21 14 5 2 16 47 31 44
4 OUDEGEM 21 11 6 4 18 64 46 37
5 SERSK.-SCHELLEB. 20 10 6 4 14 46 32 34
6 EKSAARDE 21 9 10 2 8 60 52 29
7 SP.BUGGENHOUT 22 8 9 5 2 45 43 29
8 KV.ST.GILLIS 19 8 8 3 8 56 48 27
9 SOMBEKE 21 5 15 1 -41 28 69 16
10 BERLARE 20 4 13 3 -39 29 68 15
11 KFCE.ZELE 21 4 17 0 -39 33 72 12
12 DAKNAM B 22 3 17 2 -53 38 91 11
13 KFCE.ZELE 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SKL.DOORSLAAR 0 0 0 0 0 0 0 0
13 TIELRODE 0 0 0 0 0 0 0 0


Kalender


30/08/2008 15:00 SP.BUGGENHOUT KFCE.ZELE 3 - 0
06/09/2008 13:00 TIELRODE SP.BUGGENHOUT AMC
13/09/2008 15:00 DAKNAM A SP.BUGGENHOUT AMC
20/09/2008 15:00 SP.BUGGENHOUT SKL.DOORSLAAR AMC
27/09/2008 15:00 KV.ST.GILLIS SP.BUGGENHOUT 3 - 4
04/10/2008 15:00 SP.BUGGENHOUT EKSAARDE 1 - 4
11/10/2008 10:00 HEIKANT SP.BUGGENHOUT 1 - 1
18/10/2008 15:00 SP.BUGGENHOUT SVH.WAASMUNSTER 0 - 1
25/10/2008 13:00 BERLARE SP.BUGGENHOUT 0 - 2
01/11/2008 14:30 SP.BUGGENHOUT KFCE.ZELE AMC
08/11/2008 10:00 DAKNAM B SP.BUGGENHOUT 1 - 1
15/11/2008 14:30 SP.BUGGENHOUT SERSK.-SCHELLEB. 1 - 1
22/11/2008 10:45 SOMBEKE SP.BUGGENHOUT 2 - 1
29/11/2008 14:30 SP.BUGGENHOUT VKN.BEERVELDE 2 - 3
06/12/2008 12:30 OUDEGEM SP.BUGGENHOUT 21/2/2009
13/12/2008 11:30 KFCE.ZELE SP.BUGGENHOUT 1 - 5
20/12/2008 14:30 SP.BUGGENHOUT TIELRODE AMC
10/01/2009 15:00 SP.BUGGENHOUT DAKNAM A 31/1/2009
17/01/2009 14:00 SKL.DOORSLAAR SP.BUGGENHOUT AMC
24/01/2009 15:00 SP.BUGGENHOUT KV.ST.GILLIS 1 - 2
31/01/2009 15:00 SP.BUGGENHOUT DAKNAM A 5 - 0 FF
07/02/2009 13:00 EKSAARDE SP.BUGGENHOUT 1 - 6
14/02/2009 15:00 SP.BUGGENHOUT HEIKANT 0 - 2
21/02/2009 13:00 OUDEGEM SP.BUGGENHOUT 1 - 1
28/02/2009 15:00 SVH.WAASMUNSTER SP.BUGGENHOUT 9 - 3
07/03/2009 15:00 SP.BUGGENHOUT BERLARE 2 - 1
14/03/2009 11:00 KFCE.ZELE SP.BUGGENHOUT AMC
21/03/2009 15:00 SP.BUGGENHOUT DAKNAM B 4 - 0
28/03/2009 13:30 SERSK.-SCHELLEB. SP.BUGGENHOUT 2 - 0
04/04/2009 15:00 SP.BUGGENHOUT SOMBEKE 3 - 2
18/04/2009 14:00 VKN.BEERVELDE SP.BUGGENHOUT 3 - 2
25/04/2009 15:00 SP.BUGGENHOUT OUDEGEM 2 - 2


Foto's


klik op de gewenste foto om te bekijken